SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 81148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24768
Witam

Czy anavar,to zeczywiście taki dobry steryd ? Co otym sądzicie,według zamieszczonego artykułu rośnie głownie siła,a masa mniej.Zczym to można by było połączyć żeby i masa była ?


"
OXANDROLON

Oxadrolone tabletki po 2,5mg; Anavar tabletki po 2,5mg. Anavar jest doustnym sterydem anabolicznym, najprawdopodobniej o najsilniejszych własnościach anabolicznych, ze wszystkich znanych sterydów, przy jednocześnie małych własnościach androgennych. Anavar najczęściej dostępny jest w postaci tabletek 2,5mg i jest sprzedawany w butelkach po 100 tabletek. Przyjmuje się, że efektywna dawka powodująca przyrosty czystej, pozbawionej tłuszczu masy mięśniowej to ok. 15-25mg dziennie (7- 10tabletek) dla mężczyzn i 3 tabletki dla kobiet. Cena leku dostępnego w aptekach Europy Zachodniej wynosi ok 30$ za 100 tabletek. Cena wytworzenia tego medykamentu jest bardzo niska. Jest produkowany od wczesnych lat 60-tych. Może to nie jest typowy steryd na masę, za to jednak powoduje duże przyrosty siły co ma duże znaczenie dla przedstawicieli sportów gdzie liczy się siła a drugoplanową postacią jest masa. Przyrost siły powodowany jest prostym mechanizmem podobnym do działania fosforanu kreatyny. Anavar powoduje wzrost stężenia kreatyny wewnątrz komórek mięsni poprzecznie prążkowanych.

W kulturystyce aby zdobyć znaczne przyrosty stosowany jest najczęściej z anabolikami o silnie wyrażonych właściwościacnp.androgennych, np testosteron, Dianabol, Oxymentholon. Czarnorynkowa cena w Polsce wynosi ok. 8-10 zł za 2,5mg tabletkę. Steryd ten, jest bardzo ceniony przez kulturystów z kilku powodów - nigdy nie aromatyzuje, nawet gdy przyjmowany jest w bardzo dużych dawkach, nie daje obrzęków związanych z zatrzymaniem wody i jonów metali. Może być stosowany przez zawodników którzy mają podwyższone spoczynkowe ciśnienie krwi. Inną niezwykle ważną zaletą jest to, że jako steryd nie zablokowuje układu podwzgórza-przysadka-jądra. W związku z tym nie dochodzi do przerwania wydzielania endogennego testosteronu i nie zachodzi potrzeba stosowania HCG po skończonym cyklu. Jako anabolik nie będzie prowadził do syntezy i magazynowania tłuszczu.

Bardzo dobry steryd. Posiada małe działanie androgenne, tym samym ma słabe skutki uboczne. Przyspiesza proces syntezy białka. Nie powoduje nadmiernej produkcji testosteronu. Stosowany najczęściej na rzeźbę w dawkach do 80 mg dziennie."
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 922 Napisanych postów 55281 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 336070
Szczegółowe i rzetelne opisy środków dopingujących można znaleźć na stronie doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Raczej nie jest to steryd typowo na mase (chyba, ze ktos jest cierpliwy i ma $$$). Laczyc to, tak jak napisane w teksie, z soczkami o silnie wyrazonych wlasciwosciach androgennych.

Na pewno jest to b.dobrym i jednym z najmniej szkodliwych sterydow, ale zabawa z nim dajaca efekty jest dluga i kosztowna (zalecane kuracje kilkumiesieczne, a ceny sam widzisz jakie sa, na dodatek ciezko trafic na legit).
1

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
maat chyba coś Ci pomyliło z HGH? Kilkumiesięczne kuracje? LOL?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Jak juz jest taki temat to mam pytanie ,stosowal ktos moze Oxanobol z British Dragon??
Jak tak to z czym i jakie mial efekty.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38401
buehehe czy ktos stosował?Aj dont tink soł
3

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41269
a zdiwie was ja miałem 50 tabsów tego właśnie z BD brałem przez 4 tygodnie poszło sporo siły ale ja brałem to z metą to nie mogędo końca powiedzieć jak to działało ale 25 kg na płaskiej było w porywach więc luks
4

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38401
o kurde, to niemozliwe
W sumie 50 tasbow to nie duzo :> No a mety ile wyłykaleś?
3

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41269
mety 60 tabsów tylko 10mg dziennie
6

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38401
To te 25kg jest za***istym wynikiem w takim razie.
No chyba ze z 55 na 80 ale nie sadze ;)
Moze to jest jakis sposob.Połączyc male dawki mety z winem albo oxą :>
2

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
25 kg nieźle , mozna nawet powiedziec bardzo dobrze

Rezun a odnosie Twojej wypowiedzi , to ostanio przydazyla mi sie taka sytuacja ze dzwonil do mnie gosc odemnie z roku i mowi takie cos "no moj kumpel jest juz 2 tygodnie na cyklu i sila wskoczyla mu za***iscie , tak jak na klate bral na serie 30 kg tak teraz 45 kg

Ps. cwiczy 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24768
I tu jeszcze coś znalazłem,szkoda że to takie drogie kur..o.
"
Nazwy handlowe : Anavar (2,5 mg tabl) : Serl USA (wycofany z produkcji)
Anatrophill (2,5 mg tabl) : Serl Francja (wycofany)
Bonavar (2,5 mg tab) Body Research Co. Tailand
Lipidex (2,5 mg tabl) : Serl Brazylia
Lonavar (2,5 mg tabl) : Serl Argentyna (wycofany)
Lonavar (2 mg tabl) : Dainipon Japonia
Oxandrolone SPA (2,5 mg tabl) : SPA W&sup3;ochy
Vasorome - Kowa (2 mg tabl) : Kowa Japonia
Anavar (5 mg tabl) : Huangshi Hubei Chiny

Na naszym rynku najcz&ecirc;&para;ciej wyst&ecirc;puje Oxandrolone SPA ( 30 tabl w opakowaniu), oraz sporadycznie spotyka si&ecirc; chi&ntilde;ski Anavar 5 mg. (równiez 30 tabl w opakowaniu). Mo&iquest;na spotka&aelig; 2 rodzaje Oxandrolonu SPA co mo&iquest;e by&aelig; nieco myl&plusmn;ce.
Jeden z nich ma s&sup3;absze dzia&sup3;anie, to ten który jest pakowany w blach&ecirc; 30 tabletek, natomiast lepszy jest Oxandrolon SPA pakowany w 2 blachy po 15 tabletek ka&iquest;da.
Oxandrolon pojawi&sup3; si&ecirc; na rynku w 1964 roku w USA pod nazw&plusmn; Anavar firmy Serl. Ponad 20 lat by&sup3; on bardzo popularny, dopóki w dniu 1 lipca 1986 roku nie zaprzestano produkcji Anavaru. Obecnie preparat jest produkowany pod ró&iquest;nymi nazwami handlowymi. Oxandrolon SPA firmy SPA Milano z W&sup3;och jest jedynym produkowanym w Europie preparatem, który zachowa&sup3; dawny sk&sup3;ad zawieraj&plusmn;cy Oxandrolon.
Oxandrolon rozs&plusmn;dnie stosowany nie daje &iquest;adnych skutków ubocznych. Jest to o tyle zrozumia&sup3;e, &iquest;e preparat ten cz&ecirc;sto jest przepisywany przez lekarzy dzieciom i kobietom. Dzieci stosuj&plusmn; go dla przyrostu masy cia&sup3;a, natomiast kobiety w przypadku osteoporozy. Coraz cz&ecirc;&para;ciej jest stosowany w&para;ród osób chorych na AIDS. Preparat powoduje (bardzo rzadko) bardzo s&sup3;ab&plusmn; maskulinizacj&ecirc;. Dlatego te&iquest; jest z tak&plusmn; ch&ecirc;ci&plusmn; stosowany przez kulturystki, gdy&iquest; przy dawce 10-15 mg na dzie&ntilde; bardzo rzadko wyst&ecirc;puj&plusmn; u nich cechy maskulinizacji. Bardzo jest lubiany przez osoby uprawiaj&plusmn;ce bodybuilding.


Powoduje on du&iquest;e przyrosty si&sup3;y. Spowodowane jest to wyst&plusmn;pieniem syntezy kreatyny w mi&ecirc;&para;niach. Cz&ecirc;sto ma zastosowanie u sportowców, którzy chc&plusmn; przybra&aelig; na sile i jednocze&para;nie chc&plusmn; pozosta&aelig; w swoich kategoriach wagowych (bokserzy, judocy, sztangi&para;ci itp). Bardzo dobre wyniki daje wówczas jednoczesne przyjmowanie oxandrolonu, wraz z 120-140 mkg clenbuterolu (6-7 tabletek) na dzie&ntilde;. Chocia&iquest; sam oxandrolon nie powoduje znacz&plusmn;cego przyrostu masy to jednak wzmacnia dzia&sup3;anie innych sterydów anabolicznych na organizm. Dlatego bardzo dobrze dzia&sup3;a np. z Deca Durabolinem, Dianabolem i ró&iquest;nymi rodzajami testosteronów, powoduj&plusmn;c bardzo dobre przyrosty masy mi&ecirc;&para;niowej. Dobrym cyklem dla kulturystów jest po&sup3;&plusmn;czenie 200 mg deca durabolinu tygodniowo, 500 mg testosteronu enanthate na tydzien, oraz 25 mg oxandrolonu dziennie. Deka durabolin ma dobre dzia&sup3;anie anaboliczne i stymuluje synteze bia&sup3;ek, oxandrolon zwi&ecirc;ksza si&sup3;&ecirc;, a testosteron robi kulturyst&ecirc; bardziej agresywnym w trakcie treningu i przyspiesza regeneracje.

Kolejn&plusmn; przyczyn&plusmn; popularno&para;ci oxandrolonu jest fakt, &iquest;e w ogóle nie aromatyzuje. W powi&plusmn;zaniu z odpowiedni&plusmn; diet&plusmn; oxandrolon pomaga w tworzeniu twardej i wysokiej jako&para;ci muskulatury. Chocia&iquest; sam oxandrolon nie spala t&sup3;uszczu to jednak jego dzia&sup3;anie powoduje os&sup3;abienie apetytu. Jednym z nielicznych skutków ubocznych mo&iquest;e by&aelig; biegunka, co jednak pomoga w spalaniu t&sup3;uszczu i w uzyskaniu lepszej rze&frac14;by. Tym którzy przygotowuj&plusmn; si&ecirc; do zawodów, albo interesuje ich przyrost wysokiej jako&para;ci muskulatury mo&iquest;na poleci&aelig; po&sup3;&plusmn;czenie oxandrolonu z takimi sterydami jak : winstrol, parabolan, masteren, primobolan i testosteron propionat. Cykl 50 mg winstrolu dziennie, 50 mg testosteronu propionatu co drugi dzie&ntilde; i 25 mg oxandrolonu dziennie okazuje si&ecirc; bardzo efektywnym.

Oxandrolon nie powoduje ginekomastii. Po&sup3;&plusmn;czenie oxandrolonu i deca durabolinu jest alternatyw&plusmn; dla tych kulturystów, u których mog&plusmn; wyst&plusmn;pi&aelig; problemy zdrowotne po zastosowaniu testosteronu, dianabolu czy anapolonu. Kolejn&plusmn; zalet&plusmn; oxandrolonu jest fakt, &iquest;e nie powoduje on wstrzymania przez organizm produkcji testosteronu. W zwi&plusmn;zku z tym nie dochodzi do przerwania wydzielania endogennego testosteronu i nie zachodzi potrzeba stosowania po sko&ntilde;czonym cyklu dodatkowo clomidu i HCG, leków stymuluj&plusmn;cych podwzgórze i przysadk&ecirc;.

Oxandrolon jest te&iquest; cz&ecirc;sto &sup3;&plusmn;czony z Andriolem (testosteron undecaonate) 240 mg dziennie andriolu nie aromatyzuje. Po&sup3;&plusmn;czenie 280 mg Andriolu z 25 mg Oxandrolonu dziennie daje dobre rezultaty w przyro&para;cie si&sup3;y, a u pocz&plusmn;tkuj&plusmn;cych kulturystów tak&iquest;e i przyrosty masy bez zalewania mi&ecirc;&para;ni wod&plusmn;, oraz bez znacz&plusmn;cego wp&sup3;ywu na produkcj&ecirc; testosteronu przez organizm. Odno&para;nie oxandrolonu to 8-12 tabletek dziennie dla m&ecirc;&iquest;czyzn i 5-6 dla kobiet przynosi ju&iquest; dobre rezultaty. Regu&sup3;a &iquest;e nale&iquest;y bra&aelig; 0,25 mg preparatu na 1 kg masy cia&sup3;a ma cz&ecirc;sto zastosowanie w praktyce. Tabletki nale&iquest;y przyjmowa&aelig; 2-3 razy dziennie zaraz po jedzeniu. Oxandrolon wprawdzie ma minimalne skutki uboczne, ale nie nale&iquest;y go przyjmowa&aelig; d&sup3;u&iquest;ej ni&iquest; 2-3 miesi&plusmn;ce bez przerwy, dlatego &iquest;e podobnie jak wszystkie doustne sterydy jest alkilowany w pozycji 17 alfa i po d&sup3;ugim okresie dzia&sup3;ania mo&iquest;e mie&aelig; negatywny wp&sup3;yw na w&plusmn;trob&ecirc;.

Oxandrolon ma zastosowanie w zale&iquest;no&para;ci od potrzeb kulturystów. Kobiety osi&plusmn;gaj&plusmn; dobre rezultaty stosuj&plusmn;c oxandrolon wraz z Primobolan "S" i (lub) Clenbuterolem i jednocze&para;nie nie odczuwaj&plusmn; procesu maskulinizacji. Aby zapobiec powstawaniu skutków ubocznych, kobiety nie powinny przekracza&aelig; dawki 6 tabletek dziennie.
"
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o rozpiske

Następny temat

może warto?

WHEY premium