SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4281921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33241 Napisanych postów 272074 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367530
Saell
Drodzy Panowie, jakieś komentarze co do Bioniche i w tym wypadku ich bolda na białym soku?

Bioniche ma dobre soki
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43
Witam oryginał czy fake?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 408 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 63221
Comodore
Co myślicie o tym turanabolu? Na stronie BD nie ma go w ofercie a dostępne środki maja inna szatę graficzną.

Wszystko jest tutaj www.britishdragon.info/ turka działa własnie skonczyłem kilka dni temu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1708 Napisanych postów 3181 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270487
Pavlog ile kg nabiles na tej turze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56657
pavlog89
Comodore
Co myślicie o tym turanabolu? Na stronie BD nie ma go w ofercie a dostępne środki maja inna szatę graficzną.

Wszystko jest tutaj www.britishdragon.info/ turka działa własnie skonczyłem kilka dni temu .

To ile jest tych British Dragonów bo ja znalazłem coś takiego
https://britishdragon.com/

Akcja jak z Genesis tylko kto tu kogo podrabia bo pudła podobne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1457 Napisanych postów 1175 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 159496
Z BD teorie różne. Moja jest taka, że strona i produkty z .com to oryginał. Ale i tak nigdy tego nie kupię, bo jak jest kilka "oryginałów" i każda strona mówi że jest legit, to ja od razu odpuszczam takie tematy. Jednak skoro kolegę wyżej porobiło, to zajadaj.

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-05-20 18:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 43
Pomoze ktos? Jesc czy nie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2969 Napisanych postów 15521 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 873563
Skoro już masz.to zjedz i będziesz wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1967
Jabol260893
Witam oryginał czy fake?

fake ale dziala cos tam

tego juz z 15lat nie ma haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 882 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 76768
Saell
Drodzy Panowie, jakieś komentarze co do Bioniche i w tym wypadku ich bolda na białym soku?

Ostatnio jak bralem bioniche od dilla to też biały sok, ta sama partia. U mnie i bliskich znajomych leci prop/enan/tren a/ boldenon- wszystko działa
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina