SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Mariusz190
Comodore
Od paru tygodni łykam Anavar z Nexium w dawce 20 mg dziennie. Mam juz za sobą ponad połowę opakowania, około 60 tabletek i na chwilę obecną nie czuję w najmniejszym stopniu działania tego środka. Masa, siła, definicja bez zmian. Czy spotkał się już ktoś z wyj**kami oxy bądź też innych orali tej firmy?





Nie wiem czy to tylko przypadek czy nie, ale ostatnio miałem styczność z oralami nexium i każdy miał przedziałek w tabletce i z tego co ludzie tutaj wrzucają to tak samo. Masz wersje z hologramem ? czy te starszą.



Masz wala. To nie jest oxa nexiuma. Jesli ktos mial org w reku to widac golym okiem roznice.
Brak przedzialka to nie przypadek, na oryginalach wszystkie tabsy nexiuma maja przedzialek. Nowe serie orali maja kody do weryfikacji na stronie www. 

Przyjrzyj sie czcionce, tak wyglada oryginal.
https://www.sfd.pl/Nexium_Healthcare__inj_&_tab_-t1077112-s2.html







Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-07-31 22:08:54
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Brał ktos npp z tego prime labs ? bo na dana chwile tylko z tego mam do wyrwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Aras84
Mariusz190
Comodore
Od paru tygodni łykam Anavar z Nexium w dawce 20 mg dziennie. Mam juz za sobą ponad połowę opakowania, około 60 tabletek i na chwilę obecną nie czuję w najmniejszym stopniu działania tego środka. Masa, siła, definicja bez zmian. Czy spotkał się już ktoś z wyj**kami oxy bądź też innych orali tej firmy?





Nie wiem czy to tylko przypadek czy nie, ale ostatnio miałem styczność z oralami nexium i każdy miał przedziałek w tabletce i z tego co ludzie tutaj wrzucają to tak samo. Masz wersje z hologramem ? czy te starszą.



Masz wala. To nie jest oxa nexiuma. Jesli ktos mial org w reku to widac golym okiem roznice.
Brak przedzialka to nie przypadek, na oryginalach wszystkie tabsy nexiuma maja przedzialek. Nowe serie orali maja kody do weryfikacji na stronie www. 

Przyjrzyj sie czcionce, tak wyglada oryginal.
https://www.sfd.pl/Nexium_Healthcare__inj_&_tab_-t1077112-s2.html








Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-07-31 22:08:54



Wartościowy towar to i nie dziwne, że to podrobią

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak to już jest :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Te pudelka sa tandetne, kupic je mozna jak bulke w sklepie a ta naklejka z drukarni do zrobienia w moment, niestety ale jak ktos puscza towar i wie ze to bedzie petarda dzis musi zadbac o mega szczegoly zeby bylo ciezko podrobic, takie cos to byle kto moze ciupac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
mm1986
Te pudelka sa tandetne, kupic je mozna jak bulke w sklepie a ta naklejka z drukarni do zrobienia w moment, niestety ale jak ktos puscza towar i wie ze to bedzie petarda dzis musi zadbac o mega szczegoly zeby bylo ciezko podrobic, takie cos to byle kto moze ciupac.




A do tego jak się postarasz to można je otworzyć bez zrywania paska zabezpieczającego.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
Comodore
Od paru tygodni łykam Anavar z Nexium w dawce 20 mg dziennie. Mam juz za sobą ponad połowę opakowania, około 60 tabletek i na chwilę obecną nie czuję w najmniejszym stopniu działania tego środka. Masa, siła, definicja bez zmian. Czy spotkał się już ktoś z wyj**kami oxy bądź też innych orali tej firmy?



wal i to ch**owo zrobiony u mnie 40mg czuc dosc dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 46
fake/org?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
co sądzicie ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
według mnie git tren
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej