SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16199
witam panowie mam pytanie od 2 tyg bije 100 mg e2 propa i 100 mg tren z firmy GP. I nie jestem pewny czy to dobrze działa , chce zrobic badania tylko nie wiem jakie zeby zobaczyc czy srodki sa ok ? jak sprawdzic czy tren jest ok i czy wie ktos cos o tej firmie GP. A kolejne pytanie jest takie ze sutek stwardniał i zaczyna bolec , i tu podejrzewam prolaktyne ,dałem 750mg b6 i jest lepiej ale nie do konca w poniedziałek chce zrobic badania zeby miec pewnosc ? Dziekuje z góry za pomoc .

grzesiek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
jak leci dostinex, to powinien ogarnac prolaktyne. Zrob badanie - ok 30 zl, a bedziesz wiedziec na czym stoisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Co do trenu - to prolaktyna będzie wyżnacznikiem mniej więcej(jeżeli jej nie zbijasz na cyklu), kolor moczu powinien być ceglasty(metabolity trenu). Co do sutka - to skoro zmniejsza się po b6 można sądzić, że pro-gino, ale ostatecznie potwierdzić to mogą tylko badania i lekarz. Estradiol wyjdzie na pewno zafałszowany przez tren.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16199
wiesz ale prolaktyne miałem lekko ponad norme przed cyklem i zaczołem na czas cyklu b6 . a co do estradiolu to co badania na trenie wysoko wyjda ?

grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Zazwyczaj estro wychodzi kosmiczne na trenie, ale jest to normą, bo tren zafałszowuje to. No to tylko pozostaje tobie obserwacja moczu. Jest też druga metoda: odrobinę środka możesz spróbować podgrzać w przeźroczystym naczyniu - pod wpływem temp powinien środek zmienić zabarwienie na ceglasty(zachodzi reakcja utleniania).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16199
ok dzieki zrobie badania w poniedziałek i wrzuce tu wyniki

grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16199
odebrałem nowe wyniki badan oto one . estradiol 257,90 norma 7,63-42,60 prolaktyna 32,46 norma 4,04-15,20 a testosteron całkowity 1500 norma 280-800 . biore tren i testosteron . pomoze ktos czemu taki wysoki estradiol czy moze byc od trenu ?
1

grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
testo wysoko to i estro też żadna magia __ prl się zajmij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16199
czyli na estradiol nie zwracac uwage , a na prolaktyne biore witamine b6 ale widze ze nie skuteczna .jak zaczynałem cykl prolaktyna tez była wysoko. czym najskuteczniej ja zbic probowac b6 jeszcze np 1000mg dziennie czy inne srodki ???

grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Vitex albo apteka(Bromergon, Dostinex).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idzie nandrolon więc nie wiem czy b6 da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Trenbolon jest trenbolonem, a nie nandrolonem,
Nandrolon i trenbolon to progestyny,
Juz pare razy widzialem ten bald wiec poprawiam.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pro-Tren + Pro-Sd Dragon Nutrition

Następny temat

Prop od razu po Clomie.

Wiecej