SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4257628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 447 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42325
E-lite -gen shi dobre? a możesz powiedzieć skąd ta pewnośc jak na ich stronce opakowania i naklejki wyglądają inaczej, naklejki na tylnej stronie opakowania w ogóle nie powinno byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31871
daj se spokoj z tym gen-shi. nie mowie ze nie dziala ale od razu widac ze to fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 447 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42325
porównałem to z ich stroną i do innego wniosku nie można dojść. masz racje-fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 664 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44825
może fake,może nie ,ale środki działają bdb tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6253
Kupilem 3x cypio Aphy i zonk, Napierwszej kod nie wszedl i nie wiem czy drapac kolejne czy oddac kolezce. Pudelka ladne ale znawca nie jestem.
wstawil bym zdjecia ale nie wiem jak :(
sa juz podrobki ALPHY?

Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2014-10-01 17:17:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2443
Michael87
Kupilem 3x cypio Aphy i zonk, Napierwszej kod nie wszedl i nie wiem czy drapac kolejne czy oddac kolezce. Pudelka ladne ale znawca nie jestem.
wstawil bym zdjecia ale nie wiem jak :(
sa juz podrobki ALPHY?

Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2014-10-01 17:17:08

Miałem tak samo , gosciu powiedzial ze z cypkami wlasnie problem jest a innych towarow kody wchodzą .Ja tam gosciowi wierze , cypki dał mi ze shree zamiast tego a ap kazal zatrzymac w prezencie ;) . Spróbuj przybić moze działać

Zmieniony przez - Florek86 w dniu 2014-10-01 17:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6253
powiedz mi jak u Ciebie, jak dlugo lecisz i czy czujesz cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2443
Jeszcze nie zacząłem, na mostku jestem jeszcze 2 tyg, potem poleci cyp ap, deka BD, masteron pmp i winko pmp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
problem w tym ze bede przechodzil z krotkiego na dlugiego tj z propka na cypka wiec one i tak sie naloza wiec ciezko bedzie mi stwierdzic czy kopie alpha czy kopie prop shree.
dzwonilem do dila byl w szoku i mowi ze zadzowni ale nigdy walu nie mial pierwszy raz slyszy o takiej akcjii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tez bylem zdziwiony bo biorę z pewnego źródła. A jakie masz te "paski" u góry ampy ? jeden czarny czy zielony żółty czerwony ?

Zmieniony przez - Florek86 w dniu 2014-10-01 17:31:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove