SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6612388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
Siemano, kilka fotek i dwa pytania:

dobry balkan? i czy ktos cos slyszal o tym meditechu, to jakis walek jest ale moze ktos bil i cos wie, pozdro

"Siła to nie tylko ogromne mięśnie, odpowiednie nastawienie psychiczne to też siła..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 714 Napisanych postów 13593 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 121087
Balkana biłem 2-3 lata wstecz i wyglądał podobnie, także wg mnie ok. O drugim środku nie słyszałem, a tym bardziej w rękach nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
Zastanawia mnie tylko bialy kolor soku w tym balkanie, nie spotkalem sie jeszcze z takim kolorem w enanie, ale w sumie nie wiem od czego to zalezy. Kolejna sprawa, ten meditech wpadl mi w rece przypadkiem, bolec nie boli ale po szocie zostaje sinior taki okragly i dlugo znika wiec chyba jakis syf i poleci do kosza

"Siła to nie tylko ogromne mięśnie, odpowiednie nastawienie psychiczne to też siła..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3908 Napisanych postów 26911 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450362
dugii2
nie tylko w pl podrabiaja cybera w UK tez także lipa łatwo trafić

ale to z pl tam idzie bardziej chyba, a nie że osobna piwnica.

Mi kiedyś jeden gość napisał że ten fejk cybera to nie jest fejk, ani podróbka tylko zamiennik. Takie kity są wciskane biednym ludziom i jak żyć się pytam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 527 Napisanych postów 3299 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130619
lodzianin1
80% ludzi bijących saa nie ma pojęcia o fejkach i wyglądzie ori

Dokladnie, szczegolnie jak np ktos nie mial wczesniej kontaktu z ori.. Uslyszy gdzies na silce ze cyber super i pozniej kupi byle jaki towar a sam nie bedzie wiedzial ze bije fejka.. Niestety.

Tego cybera w pudeleczkach jeszcze nie fejkuja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3908 Napisanych postów 26911 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450362
Tego jeszcze nie, w sumie poprzednich wersji nie umieją zrobić dokładnie, to takich trudnych rzeczy od nich nie wymagaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138
Pomoże ktoś co do tego Naposimu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6347
drjoint200
Siemano, kilka fotek i dwa pytania:

dobry balkan? i czy ktos cos slyszal o tym meditechu, to jakis walek jest ale moze ktos bil i cos wie, pozdro

Meditech kibel
miałem okazje bić propa 100mg e2d i na badaniach test był ledwo ponad widełki,
wywalił bym to gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7133
Po czym poznać czy fake alpha? Bo kod to żadne zabezpieczenie pewnie ;)

Zmieniony przez - GymDope w dniu 2017-01-08 18:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1383 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56748
Krzysztof Lemur
Ta oxa z BD dziwi mnie ze jest w listkach. Na stronie mają tylko w buteleczkach.

Tak samo jak z 1 ml ampami Genesisa. Na stronie ich nie ma. Zresztą orale też inaczej wyglądają.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wheya