SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4080309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47460 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś tam na forum jest , bo gościu badał . I wyszło ze prop .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 2722 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 86750
lodzianin1
Darek300
Weź te cała Nande w kosz wywal , mało kto tutaj to leci , może ze dwie osoby wychwalają pod niebiosy . Są lepsze firmy .
Nierówno nalane w amp . Nie działające kody , prop w suscie i h** wie co jeszcze . Nie polecam nikomu tego bubla w eleganckim opakowaniu . Ci co walą pimp maja wszystko wzorowe i równo nalane . PRENIE KOD ZLE WPISUJESZ ;))))

Z ciekawości wrzuć badania susty nandy że wyszedł prop ?

Tutaj teraz co niektórzy to mają laboratorium w dupie jak wbija wiedzą co siedzi że zamiast 250 jest 234,5 więc badania im nie potrzebne

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 47 Wiek 44 lat Na forum 300 dni Przeczytanych tematów 2547
R.Marciano
Panowie latają podróbki nandy? Mi nie wchodzą kody z dwóch opakowań.

nie ma podrobek, i dziala ok nanda, ale dziwie sie ze nanda sie przyjela w miare bo jest strasznie droga, a taki ZPHC sie nie przyjal w pl , ktory bije nande pod wzgledem wykonania jeszcze bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30864 Napisanych postów 268113 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356288
Darek300
Gdzieś tam na forum jest , bo gościu badał . I wyszło ze prop .

Darek nie powielaj bzdur te badania to akurat mojego kolezki są później zrobił kolejne na moją prośbę bo ze mną konsultował cykl ,i badal poziom testa we krwi

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30864 Napisanych postów 268113 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356288
tyt
R.Marciano

nie ma podrobek, i dziala ok nanda, ale dziwie sie ze nanda sie przyjela w miare bo jest strasznie droga, a taki ZPHC sie nie przyjal w pl , ktory bije nande pod wzgledem wykonania jeszcze bardziej.

To jak ze wszystkim zaskoczy albo nie masa labow powstaje ,część pada część zostaje na stałe i ma się dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 47 Wiek 44 lat Na forum 300 dni Przeczytanych tematów 2547
lodzianin1
tyt
R.Marciano

To jak ze wszystkim zaskoczy albo nie masa labow powstaje ,część pada część zostaje na stałe i ma się dobrze

wykonanie klasa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Wygląda bardzo ładnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 210400
tyt
lodzianin1
tyt
R.Marciano

Bardzo dobry lab wbijałem go jakiś czas temu ,niestety żródło mi się urwało.

wykonanie klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 210400
Bardzo dobry lab wbijałem go jakiś czas temu ,niestety żródło mi się urwało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

jakie opinie o firmie vedi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina