SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4401726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 390
Tak na szybko zrobiłem kilka fotek. Jeśli trzeba to zrobię więcej. Kody tak jak pisałem się zgadzają, nr na ampie zgadza się z tym na pudle (na pudełku trochę go starlem ale pisaliscie w innym przypadku że to nie ma znaczenia)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1297
Oryginał czy lipa?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1297
Jeszcze jedno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51713
znawca cybera nie jestem
ale mi to wyglada na podyebke
ktora wiadomo kto wypuscil
ale niech wypowie sie ktos kto na tym leci
i w razie gdybym nie mial racji skasowal moj post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1241 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
podyeba Cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 347 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20103
Ori CYBER ma miejsze flakony i jest ponalewany pod sam korek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14244
dobry fejk, flakony te same co w fejkach dose hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
To całe szczęście że poprosiłem gościa o foto najpierw bo coś mi cena śmierdziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34411 Napisanych postów 274386 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374442
było pewne że w końcu podrobią

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34411 Napisanych postów 274386 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374442
88434
Tak na szybko zrobiłem kilka fotek. Jeśli trzeba to zrobię więcej. Kody tak jak pisałem się zgadzają, nr na ampie zgadza się z tym na pudle (na pudełku trochę go starlem ale pisaliscie w innym przypadku że to nie ma znaczenia)

jakieś dziwne takie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit