SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
korb0l
Tolus89
I jeszcze te zdjęcie może ktoś się wypowie ? Bo na innym forum podzielone zdania byly





słowacka podj**a genesisa, obecnie wiadomo że ten z kodami co lata jest tylko pewny.


Tylko zaznaczmy ze ten z kodami jak i bez kodów to tak samo fejki, zwykłe undery , z kodami PL piwnica...ale działa :)
3

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden i drugi działa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W zeszłym roku ludzie wrzucali wyniki testów po towrze bez holo i kręcili na nim lepsze cyfry niż na tym z holo. Wszystko zostało pokasowane a ludzie pobanowani, od tamtej też chwili jak mantra powtarzana jest bajera że ten bez holo to podróbka a ten z holo to jedyny oryginał. Oczywiście j/ziki, obie to podj**ki, z tym że ta bez holo robiona przez normalną ekipę i działa dobrze, a ta z holo przez ekipe pmp i z działaniem średniawka.
14

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
dobra historyjka pod tytułem niespełnione marzenia nowa era dopingu nie wypaliła masa ludzi została zrobiona w ciula ale to nie powód by w stosunku do innych labów które utrzymują się na rynku od wielu lat wymyślać takie brednie jak wyżej mamy okazje podziwiać
https://www.sfd.pl/TITAN_Healthcare_new_exclusive_lab__temat_zbiorczy-t1051597.html
zero rzetelności w tych wypowiedziach. żenujący widok bezradności

polecać dobry towar to nie będzie trzeba antypimpować innych labów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ta wersja z kodem i zdrapka dziala zaj**iscie.

ta druga to kibel.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Leonidas303
Awuwu
masamatrix
Awuwu
paniedarku
Siema co powiecie o tym propie alchemia pro





Mam identycznego propa. Ktoś z was testoawał?
mam takiego mialem jutro z nim startowac ale wymieniam na inny lab bo w moim pływają jakies syfy mikro włoski itp obejrzyj dokladnie przed przybiciem


Moj wygląda ok, sprawdziłem go pod lampą :D ale nie znalazłem nikogo konkretnie kto by napisał że bił i jest ok, albo ze robił test i wszystko gra. Nie zawiele o tym labie w necie :/
miałem tego propa i enana ja byłem zadowolony.


Po drugim strzale enana test <1500, więc chyba nie jest źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
Jednorazowy blad w literowce czy dacie to pikus ale bledy nakladajace sie na siebie to juz jest niedbalstwo. Na przykladzie ktory widac jest typowa literowka na nexium to juz jest pomylony wyraz. I kazdy lab ktory ma tyle bledow jest dla mnie skreslony.

Odrozniac wypada jednorazowe bledy od wielokrotnych i ich range. O ile zmiana daty moze sie zdarzyc o tyle zmieniona na zupelnie inna nazwa substancji wprowadza uzytkownika w blad. A widac ze wytykanie takich bledow jest dla kogos sola w oku.

Anavar biosiry nagle sie okazal winem jak napisalem ze znajomy zawodnik sportow silowych uznal ze anavar z nexium to wino a nie oxa. Pileczke trzeba bylo odbic nie?

Jest takie powiedzenie - Pluj swini w twarz a swinia powie ze deszcz pada.


A kim Ty jesteś, żeby oceniać który błąd jest większy a który mniejszy? Dobrze żeś ujął z tym przysłowiem, pokazali Ci foto bioniche i jaki wniosek z tego przysłowia?

Nie było Cię rok czasu na forum, jakoś tak co nie, po powrocie jak ktoś pytał o nexium toś pisał, że nie znasz i nikt u Ciebie tego nie brał, a po 3 4 tyg już się znalazł nagle zawodowy zawodnik światowej klasy co jadł oxę, nagle się znalazł i to kolega Twój. Pal licho to, może faktycznie się znalazł, ale skoro nikt nie znał u Ciebie nexium (poza tym jednym cudownym zawodnikiem), to skąd wiesz że to była ich oxa a nie podyebka? Taki specjalista nieznanych rzeczy jesteś?

masz tu masz fejka oxy:
https://www.sfd.pl/Nexium_Healthcare__inj_&_tab__Foto_fejka_str.2_-t1077112-s2.html#post2

ja nie jadłem oxy nexa ani biosiry, to nie wiem jak działają, ale Ty bądź trochę obiektywny, bo na wymioty zbiera.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23047
to jak będzie z ta oksa nexium? mam bez hologramow i różowe tab bez przedzialku? org? czy moze fake..?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bije suste genesis bez kodow,kolega enan i dzialaja bdb
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Wbiłem kilka środków z Genesias z kodami i towar klasa. Aktualnie większa część ludzi jaką znam w real korzysta z ich środków.

Tego bez kodów nie biłem i nie miałem styczności więc nie oceniam.

Ewidetnie ktoś ma ogromne braki wiedzy bo ekipa słowacka puszcza sporo lipnego towaru. 90% kopii apteki na rynku to ich produkty które jakościowo szału nie robią.
3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium