SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 1096 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12164
Obiecałem kiedys ze wrzuce obrzygany fejk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 1096 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12164
Cd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3196 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128702
1999Patryk1999
Metka z alpha pharna co o tym sadzicie?

Zmieniony przez - 1999Patryk1999 w dniu 2018-03-22 17:33:59

Zmieniony przez - 1999Patryk1999 w dniu 2018-03-22 17:34:26

kod na strone i sie dowiesz, ori ap w niektoryche rejonach ciezko dostac, ale jak masz ori to bardzo dobry towar, sam jadlem mete, bilem tren.. dla mnie byl warty swojej ceny ale nie bede pisal oponii o trenie bo nie o to pytanie. meta bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3196 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128702
marianzulek
Porownwanie cen nie zawsze ma sens choc fakt ze przy omce to sie sprawdza ale np sildenafil apteczny tanszy na black market niz w aptece np:P

pl apteczny dorwiesz najtainej za 2zl/tabs prosto z apteki, firmy nie zdradzam.
kolejny w miare tani apteczniak to ranbaxy 4zl/tab cena apteczna.. to nie wiem po ile wy widzieliscie te polskie sildenafile na czarnym? Po 20-50gr tab? mowie o polskich apt bo zagraniczny szit mnie nie obchdozi.

Żubroń
Cichy bad boy
Witam forumowiczów śledzę sfd już od kilku lat i postanowiłem zaczerpnąć trochę wiedzy kolegów z doświadczeniem mianowicie zakupiłem metke z euro pharmacis i omke lecz nie wiem do końca co myśleć o tym miał ktoś styczność już z tą metką zdjęcia podeślę później omka jest dziwnie biała z paskiem u góry ampy metka zaś tabsy białe z literami ep

Porównaj cenę omy w sklepie internetowym z którego brałeś i cenę omy aptecznej. To da Ci odpowiedź. Ale te wałki niby coś tam działają...

ostatnio znajomek do mnie przylazl i mowi no mam mega tanio apteczny tesc.. no mowie jaki? no on nooo sluchaj dostalem od dilla mowil ze refundacja itp i dlatego tylko 50zl.. szukalem sznura zeby sie powiesic prolo, refund, 50pl. ehhh.

dlatego kolego pros o cos takiego zawsze:

ewentualnie bierz z najpewniejszego zrodla, osobiscie znam paaare osob ktore pochodza do sprawy uczciwie, co z tego ze dill? dill to juz fejk? a symexy tamoxy salbutamole pewnie tez lewizna czasem sa tacy ktorych mozna w cimno polecic i sa tacy wiem, bo wiem skad i jak ale to nie temtat na ogolne pogaduszki ja sobie tylko siedze grzecznie na kasie.... w bjedrze czy tam w innym sklepie..

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2018-03-23 02:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2016 Napisanych postów 3368 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 75150
To mi krzyczeli 35pln za 2x25mg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47759 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
marianzulek
Porownwanie cen nie zawsze ma sens choc fakt ze przy omce to sie sprawdza ale np sildenafil apteczny tanszy na black market niz w aptece np:P

pl apteczny dorwiesz najtainej za 2zl/tabs prosto z apteki, firmy nie zdradzam.
kolejny w miare tani apteczniak to ranbaxy 4zl/tab cena apteczna.. to nie wiem po ile wy widzieliscie te polskie sildenafile na czarnym? Po 20-50gr tab? mowie o polskich apt bo zagraniczny szit mnie nie obchdozi.

Żubroń
Cichy bad boy
Witam forumowiczów śledzę sfd już od kilku lat i postanowiłem zaczerpnąć trochę wiedzy kolegów z doświadczeniem mianowicie zakupiłem metke z euro pharmacis i omke lecz nie wiem do końca co myśleć o tym miał ktoś styczność już z tą metką zdjęcia podeślę później omka jest dziwnie biała z paskiem u góry ampy metka zaś tabsy białe z literami ep

Porównaj cenę omy w sklepie internetowym z którego brałeś i cenę omy aptecznej. To da Ci odpowiedź. Ale te wałki niby coś tam działają...

ostatnio znajomek do mnie przylazl i mowi no mam mega tanio apteczny tesc.. no mowie jaki? no on nooo sluchaj dostalem od dilla mowil ze refundacja itp i dlatego tylko 50zl.. szukalem sznura zeby sie powiesic prolo, refund, 50pl. ehhh.

dlatego kolego pros o cos takiego zawsze:

ewentualnie bierz z najpewniejszego zrodla, osobiscie znam paaare osob ktore pochodza do sprawy uczciwie, co z tego ze dill? dill to juz fejk? a symexy tamoxy salbutamole pewnie tez lewizna czasem sa tacy ktorych mozna w cimno polecic i sa tacy wiem, bo wiem skad i jak ale to nie temtat na ogolne pogaduszki ja sobie tylko siedze grzecznie na kasie.... w bjedrze czy tam w innym sklepie..

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2018-03-23 02:45:54

dill to nie koniecznie fejk, sa uczciwi czyli tacy co powiedza jak jest, sa tacy co maja apteke i podroby i Ty o tym wiesz ale on dalej mowi ze to napewno ori apteka, i sa tacy co nie siedza w temacie tylko sprzedaja i w sumie maja w dupie albo bierzesz albo spadaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16249 Napisanych postów 64854 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550180
Ty i te Twoje teorie, jak nie o policji to o przestępczym świecie ...skąd Ty bierzesz te wszystkie pomysły

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
krzykacz
Ty i te Twoje teorie, jak nie o policji to o przestępczym świecie ...skąd Ty bierzesz te wszystkie pomysły

Widocznie wywiadowca &
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 265
Panowie wracam do tematu metki z euro pharmacis wlazlem na stronkę ich i wbilem serię i numer który jest na odwrocie saszetki który zdrapuje się jak kiedyś kody do tel wyszło po sprawdzeniu że towar ori :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1457 Napisanych postów 1175 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 159497
Flooky
Obiecałem kiedys ze wrzuce obrzygany fejk

Co prawda rzygowin nie widać, ale i tak wygląda obleśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina