SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawel82
Wyczuwam kgreklamę


To nie reklama dill miał mieć nexium a za miast nexa ma to piwniczny wynalazek z Wrocka :/ podobno legit...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
maly999
pavlog89
pavlog89
ktoś coś ?








Zmieniony przez - pavlog89 w dniu 2017-12-13 09:44:15



lodzianin Ty też nic o tym ??



kiedys jeszcze ok

teraz nie warto


a z kąd wiesz ? jak jeszcze miesiąc temu pytałeś o cykl na metce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
Tego trola już tu nie ma

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomperiusz
BigYorkie1488
Pomperiusz
Czy środek tez git bo widze ze tego było co najmniej dwie wersje się Deczko roznily ? Chce się upewnić bo ovigilu nigdy w rękach nie miałem





Od siebie moge powiedziec ze mialem rozne wersje ovigilu :) te z przezroczystym plastkikiem na ampy, z foilja zabezpieczjaca jak i bez i obecnie to co Ty masz zaklejone tak ze nie idzie otworzyc :) z kazdego zawsze kod mi wszedl i kazdy dzialal wiec mysle ze i Twoj jest dobry na oko wyglada standardowo


ja slyszalem ze te zaplombowane sa okej a te bez byly strasznie jakos zanizone miejmy nadzieje ze zadziala wieczorem przybije polowe sie zobaczy co i jak

Biję cały czas ovigila 300ui co trzy dni i jest ok. Masz dobry i tani towar:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Arkus P
Tego trola już tu nie ma



kurde takiego eksperta juz nie ma co to teraz z forum bedzie hehe ;p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194832
masamatrix
kosta83
easyriderr
Witam, ktoś coś o tym?

[img width=920






















Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2017-12-14 22:12:18



W ciągu ostatnich 6 mięsiecy bilem z alchemii pro propa cypio i krótkiego mastera i wszystko elegancko. Po masterze alchemii libido wiekaże niż po androchemie.
Tamofar właśnie chrupie z clomem I mam nadzieję że działa

Do alchy pro tez nie mam zastrzeżeń bilem propka cypka bolda i klepalo jak mialo, teraz lece winko alchemii pro i tez jest ok, a wlasnie master ma wleciec w styczniu mowisz ze wart uwagi?

Zmieniony przez - masamatrix w dniu 2017-12-15 19:20:05


Ja byłem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194832
Pomperiusz
BigYorkie1488
Pomperiusz
Czy środek tez git bo widze ze tego było co najmniej dwie wersje się Deczko roznily ? Chce się upewnić bo ovigilu nigdy w rękach nie miałem





Od siebie moge powiedziec ze mialem rozne wersje ovigilu :) te z przezroczystym plastkikiem na ampy, z foilja zabezpieczjaca jak i bez i obecnie to co Ty masz zaklejone tak ze nie idzie otworzyc :) z kazdego zawsze kod mi wszedl i kazdy dzialal wiec mysle ze i Twoj jest dobry na oko wyglada standardowo


ja slyszalem ze te zaplombowane sa okej a te bez byly strasznie jakos zanizone miejmy nadzieje ze zadziala wieczorem przybije polowe sie zobaczy co i jak


Ja miałem wersję z tymi przeźroczystym taśmami i z taśmami -hologramami. Wszystkie działały
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
metka biosir z doswiadczenia db alchemia z doswiadcznia lipa

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5138
kosta83
masamatrix
kosta83
easyriderr
Witam, ktoś coś o tym?

[img width=920
























Zmieniony przez - easyriderr w dniu 2017-12-14 22:12:18



W ciągu ostatnich 6 mięsiecy bilem z alchemii pro propa cypio i krótkiego mastera i wszystko elegancko. Po masterze alchemii libido wiekaże niż po androchemie.
Tamofar właśnie chrupie z clomem I mam nadzieję że działa

Do alchy pro tez nie mam zastrzeżeń bilem propka cypka bolda i klepalo jak mialo, teraz lece winko alchemii pro i tez jest ok, a wlasnie master ma wleciec w styczniu mowisz ze wart uwagi?

Zmieniony przez - masamatrix w dniu 2017-12-15 19:20:05


Ja byłem zadowolony
dzisiaj zakupiony master(mial poleciec od stycznia ale nie wytrzymalem) no i czas sie kurczy, poszla pierwsza lotka wszystko do tej pory z alchemii pro na plus wiec jestem dobrej mysli

Zmieniony przez - masamatrix w dniu 2017-12-18 23:01:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
napisz czy działa , u mnie nikt tego nie bije
co oczywiście nie oznacza ze to nie działa
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej