SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6137186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1236 Napisanych postów 26434 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298413
sfdpowersfd
bedzie cos z tego? moge liczyc na odrobine metki w tych flakonach?

Odrobine? Badania oxy byly gdzie wyszla bardzo dobrze i praktycznie trzyma stezenie. Caly Genamed trzyma dobry poziom juz kupe lat.
Mete inj maja bardzo dobra, wbijesz to sie przekonasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49841 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Metka inj bdb bilem osobiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 373
Co sądzicie o tym pierwszy raz mam styczność z nexium i trochę słabo to wygląda nie na wszystkich pudełkach są hologramy kody nie wchodzą na stronie mam obawy czy to nie fejk.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 373
Co sądzicie o tym pierwszy raz mam styczność z nexium i trochę słabo to wygląda nie na wszystkich pudełkach są hologramy kody nie wchodzą na stronie mam obawy czy to nie fejk.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 907 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29356
Ja w ogóle nie mam naklejek a działa.
Naklejki i tak przykleja dil jak mu się zechce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2969 Napisanych postów 3220 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 47104
sHarkYy

Przykleja lub nie , w każdym bądź razie kody powinny wskoczyć - po to są ....

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 61830

warte to coś ? biję 2 msc ogólnie mega samopoczucie, regeneracja 300% badania super (igf mocno wystrzelony, hormon też), ale... czy nie naszprycowane pepami ? ktoś może coś wie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2969 Napisanych postów 3220 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 47104
Lux1980
sHarkYy

Przykleja lub nie , w każdym bądź razie kody powinny wskoczyć - po to są ....

Może po roku czasu wejdą . Bo tak miałem z platinum , ze nie weszły , a po roku próbowałem ponownie i wskoczyły

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Poisonbolt

warte to coś ? biję 2 msc ogólnie mega samopoczucie, regeneracja 300% badania super (igf mocno wystrzelony, hormon też), ale... czy nie naszprycowane pepami ? ktoś może coś wie ?

Działa to po co szukasz dziury ....
Tylko się cieszyć

Lux 80’

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Shaker