SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Żubroń
Tak jak mówisz - org genesis najeżdża na fejkowe

Raczej odwrotnie biorac pod uwage ze ten niby org z kodami jest stosunkowo krotko na rynku w porownaniu z tym bez kodow.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Lordwais
Żubroń
Tak jak mówisz - org genesis najeżdża na fejkowe

Raczej odwrotnie biorac pod uwage ze ten niby org z kodami jest stosunkowo krotko na rynku w porownaniu z tym bez kodow.


Ori to chyba w Polsce w ogóle jest nie do zdobycia. i prawda jw- butle 10 były pierwsze, jako kopia oryginału, który był też w 10. Nie mniej biłem kilka rzeczy tego w ampach z kodem i złego słowa nie powiem, do tego w butlach niestety nie mam w ogóle dostępu żeby stestować więc nie wypowiadam się.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
krzykacz
fitnesslove


opinie?




koko810
co masz na myśli mówiąc nowe bd ? bd ampułki jest jedno oryginał i drugi fejk. oxa w słoikach tak jak jest na ich stronie www to oryginał. ta w blistrach co jest u nas w kraju to fejk. treny od nich to totalna porażka zero działania typowych dla trenu





pusta wiad ci sie wyslala?

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wejdź na strone producenta (.com) i zobacz co to jest real BD (z tamtego BD brałem testy enan/cyp/prop i antka - kozak towar). Porównaj z oryginalnym tylko same logo chociażby H/A/G w nazwach. A to jest kopia co pokazujesz, nieudolnie skopiowana to raz, a dwa to masa negatywncyh opinii o tym już jest, masz tam tylko jedną z nich wyżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Takie coś wpadło mi w łapki. Prop i clen miałem już, działa bdb.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882






Zmieniony przez - LukasWlkp w dniu 2017-10-26 11:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
enan,cypio,deca,bold VP od niedawna więc tego nie podrabiają. propa brałem działał jak należy i bezbolesny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1194
Nowe zrodlo na nexium i genamed, bedzie git?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1194
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1194
3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium