SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4587190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2014 Napisanych postów 3555 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 277509
Tutaj akurat masz dobra metkę tak wyglada nowa szata balkana
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 516 Napisanych postów 3251 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129761
Only i.m. - tylko podanie domiesniowo.

Wbij zbadaj, bedziesz wiedzial czy siedzi test, chociaz zaczynajac cykl bez watpienia poczujesz. Kiedys bilem jakas kopie abu, smigalo fajnie ale jesli ktos doplaca majątek z mysla, ze trafi ori to sie nie oplaca, bo sok taki jak w kazdym ug.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 38
Jestem po 4 miesięcznej przerwie więc napewno poczuje to fakt, dzięki Panowie.
Intra Muscular to chyba od tego ten skrót. Pomyliłem go z Injection dlatego myślałem że powinno być I.N
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 48 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8188
GWookie
Only i.m. - tylko podanie domiesniowo.

Wbij zbadaj, bedziesz wiedzial czy siedzi test, chociaz zaczynajac cykl bez watpienia poczujesz. Kiedys bilem jakas kopie abu, smigalo fajnie ale jesli ktos doplaca majątek z mysla, ze trafi ori to sie nie oplaca, bo sok taki jak w kazdym ug.

Dokładnie, i.m. - intra musculum.
Ciesz się, że nie ma jakiegoś podejrzanego IN, czy p.r. (per rectum) ;), albo i.o. (intra os), doszpikowo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36414 Napisanych postów 277902 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385358
Ori sibu Rosja apteka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17313 Napisanych postów 65513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552867
Fajna ...a tutaj komplet ugl meridia obie przebadane i są git
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6475 Napisanych postów 12461 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303717
lodzianin1
Ori sibu Rosja apteka

Jadlem po moim weselu w zeszlym roku 2 tab a reszte zostawilem w kieszeni i do prania poszlo z suszeniem i blister soe w tabsy wtopil i ch**. Ape sibu dpbre tyle ze nie odbiega od dobrych underow a cenowo juz tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 258 Wiek 178 dni Na forum 353 dni Przeczytanych tematów 4808
Panowie trafiłem na androchem ale mają chyba inne nabite kapsle czy zawsze tak było. Wszystko okej z tym? Bo chciałbym jeszcze dorwac proviron z androchemu nie zawiode się? Potrzebuje dobre działający proviron no i oczywiście środki :)

Zmieniony przez - baczek1997 w dniu 2020-03-15 18:50:40

Zmieniony przez - baczek1997 w dniu 2020-03-15 18:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7875 Napisanych postów 54064 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634088
baczek1997
Panowie trafiłem na androchem ale mają chyba inne nabite kapsle czy zawsze tak było. Wszystko okej z tym? Bo chciałbym jeszcze dorwac proviron z androchemu nie zawiode się potrzebuje dobre działający proviron no i oczywiście środki :)

Zmieniony przez - baczek1997 w dniu 2020-03-15 18:50:40

Masz Ori Androchem , bdb środki...provi również działa elegancko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6475 Napisanych postów 12461 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303717
Legit. Wbijaj. provi tez git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton