SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 3178 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128384
Bilem super testa (suste) z nexa i akurat bylem wtedy tez na badaniu tescia, gdzies mam jeszcze wyniki z tego, jakos kolo maja robione i wyszlo grube przebicie. Dla mnie bdb sok. Wiec moge Cie zapewnic ze nie masz sie o co martwic

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-07-26 11:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1240 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
Bylo juz kilka razy pisane o tych kodach. Stare kody nie dzialaja na nowej stronie lecz autentycznosc tych kodow mozna sprawdzic piszac maila do nich. Wtedy w odpowiedzi na maila dostajemy info czy kod jest ok czy nie.
Tak wiec kody warto srpawdzac bo po to one sa bysmy mieli pewnosc ze wyszedl towar od producenta.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 113 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2768
Aras84
tehacjusz1908
Jadł ktoś z was?

Bardzo dobry clen.

koleszko dobry clen, mialem taki sam z hologramem i kodem ktory nie dzialal na stronie ale dostalem maila od nich ze towar jest oryginalny. Co do jakosci to dziala bardzo dobrze, zaczalem od 1tab ale na drugi dzien zmniejszylem do 0,5tab, pozniej stopniowo zwiekszalem po 0,5tab. Niedlugo ponownie odpalam go tym razem mam ten clen i vertexa, ciekawe jak wypadna wzgledem siebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 168 Wiek 41 lat Na forum 154 dni Przeczytanych tematów 1155
Mam bolda DNA w rekach w poniedzialek chce dorzucic do testa. Jeden z kodem drugi bez, dil mowil ze to nie problem bo byly zmiany. Ktorys z kolegow moze to potwierdzic?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6011 Napisanych postów 47923 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 580301
Tak oczywiście teraz nowa seria wyszła z kodem do weryfikacji autentyczności i z nowym holo...wcześniejsze nie miały kodów , była też jedna seria która nie miała holo...możesz być spokojny na pewno masz Ori DNA

Ostatnio właśnie dostałem już w nowej serii test enan z kodem i nowym holo

pawel82
Był moment gdzie DNA przez chwilę nie miało holo...znojomy miał takie T-400 , działało tak samo bardzo dobrze...
Test enan teraz już dostałem z nowym holo i kodem do weryfikacji autentyczności...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-27 12:25:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 222 dni Przeczytanych tematów 787
Tez mialem na poczatku bez teraz mam jak na zdjeciach pawel82 wstawil. Dobry bold.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1769 Napisanych postów 2263 Wiek 39 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 33914
Biłem bolda dna . Bez holo , sok przezroczysty . Lux boldo .
Zrobiłem zapasy , mam nadzieje ze jeszcze kiedyś wrócę do bolda , bo na te chwile priorytety się zmieniły
1

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 392 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 62688
Panowie jakie opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 392 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 62688
pavlog89
Panowie jakie opinie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1999 Wiek 106 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15183
...

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2019-07-27 19:53:28

rotfolol i uj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina