SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888847

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Komuś się udało zrobić prawie idealny fake. Szacunek

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26758
Zgadza się, nawet mój dil się nabrał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
U jednego z dili właśnie pojawil się cyber ale z tego co piszecie to strach nawet testa na probe brac,
szkoda hajsu a nie bede sie ludzil ze wałek bedzie dzialal, bo nie o to chodzi, to ma być oryginal spod rak producenta a nie nadzieja że jakis frajer dobrze podrobil

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Ktoś coś w sprawie mojego tajskiego wynalazku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rysiek01
...nawet mój dil się nabrał :)

Z tego co pisałeś stronę wcześniej wnioskuję że Twój dil nie jest za bardzo rozgarniety,więc te zdanie tu nie pasuje


Flooky biłeś najlepszy lab jaki można dostać,a teraz kombonujesz, tylko po co? wiem że masz itd,ale na przyszłość nie kombinuje to nie będziesz musiał się martwić



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-07-14 12:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
rkarpinski
Komuś się udało zrobić prawie idealny fake. Szacunek

Ja ostatnio dostałem w prezencie bolda prawie ori ale prezent do zwrotu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
rkarpinski
Komuś się udało zrobić prawie idealny fake. Szacunek


W dzisiejszych czasach i technologi to wstyd jak sie komus nie uda
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Prosty przykład szwedzkie geno. Rózniło sie tylko iloscia kropek na gumce / zatyczce od naboju od strony rozpuszczalnika. Ktos pomylil sie o bodaj jak dobrze pamietam 2 sztuki. Reszta nawet ogladana przez kumpla który 25 lat w temaci siedzi nie do odróznienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43393
SalvatoreLucania
Prosty przykład szwedzkie geno. Rózniło sie tylko iloscia kropek na gumce / zatyczce od naboju od strony rozpuszczalnika. Ktos pomylil sie o bodaj jak dobrze pamietam 2 sztuki. Reszta nawet ogladana przez kumpla który 25 lat w temaci siedzi nie do odróznienia.


to samo lilly 72iu. roznice jeszcze subtelniejsze

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Na gh jest tylko jedna opcja. Wyciagnac samemu z apteki ewentualnie badac. Ja badam praktycznie co 2-3 tygodnie hormon jak bije. Rozne partie roznie moga dzialac.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej