SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4110375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 1008 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27272
Rybson3016
bił ktos? pare postow wczesniej mial ktos z tym lotem.

jesli masz od dila za cene 50zl a w aptece masz za 60zl to odpowiedz sobie sam a jak masz apteke to nie pytaj, jak dil to loteria albo dziala fajnoe albo mniej fajnie ale cos tam dziala z opini ludzi z forum

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 465 Napisanych postów 3178 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128418
Rybson3016
bił ktos? pare postow wczesniej mial ktos z tym lotem.

no ale skoro widziales pare postow wczesniej, że to wałek / fejk.. i swiadomie w niego zainwestowales to wiesz ze musisz liczyc sie z tym ze bedzie loteria?

tamta osoba mowila że cos tam siedzi i cos tam dziala.. na ile to cos dziala slabo, dobrze czy bdb, to juz sam ocen.

co do provi się nie wypowiem.. bo ja już przestałem się łapać w polityce tej firmy.. najpierw był bayer shering, pozniej dwie oddzielne firmy, ponoc pozniej zostal tylko bayer, a tamto poszło na ciapaty rynek.. wiec nie wyrabiam nawet z tym. wygląda standardowo ale czy faktycznie dalej na lajcie idzie kupic legit to nie wiem - nie łączyć słowa "legit" z zakupem w ichniejszych aptekach bo wiadomo jak to bywa i co maja na wystawkach nastepnym razem kup to co w PL aptece lub jakies ug ktore dba o renome. mniej nerwow bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15858 Napisanych postów 64540 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548903
nastukafszy
Panowie zajadam Provi już trzeci listek odpalam i zero czucia, wałek?

Mi się trafił provi z egi apteki wałek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8050
Ja mam ten provi i działanie odczuwalne bardzo, wrzucę wieczorem zdjęcia dla porównania, bo nie zwracałem nawet uwagi jak tabsy wyglądają itp.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 252
Siema, co sądzicie o tych flakonach?. Mają hologramy z jakimś tygrysem, rozlanie 2014. Deka nie ma zatyczki AP tylko przezroczystą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 252
Soki mają ten sam kolor, i po 12 wbiciu badania, i słabo to wygląda
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2146
LordArnold
Soki mają ten sam kolor, i po 12 wbiciu badania, i słabo to wygląda

alcha miala tyle kapsli i designow, że tym się nie kieruj ;) pokaz te badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47490 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
wklej badania również jestem ciekaw ;; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31251 Napisanych postów 268828 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358189
LordArnold
Siema, co sądzicie o tych flakonach?. Mają hologramy z jakimś tygrysem, rozlanie 2014. Deka nie ma zatyczki AP tylko przezroczystą

testy działały od nich bez zarzutu
a na kolory to nie patrz ta firma wypuszcza wszystko we wszystkich kolorach i odcieniach

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina