SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5632322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 572 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25492
Rysiek01
Panowie niestety potwierdziliście moje obawy. Też zauważyłem te różnice, ale człowiek się łudzi nadzieją :)
Chłopak sam nie wie, co sprzedaje, już wcześniej wcisnęli mu wałka w gorszym wykonaniu. Ciekawe, ile osób dało się nabrać. Wbiłbym to, ale nie chce robić za królika doświadczalnego. Swoją drogą bardzo staranne wykonanie. Kod nie wchodzi. Ale najciekawsze, kod z poprzedniego Cybera, którego miałem i działa na 100% - tren E wcześniejszy wypust też kod nie wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450119
To musisz mieć jakiś kaplaty program do qr,bo zawsze wchodził z ori, a ta "grafika" nie była zmieniana raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 578 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 145060
walek nie oznacza ze nie bedzie dzialac bo moze rownie dobrze dzialac ale na ile dobrze to juz tylko ten co wbija moze ocenic a jak kod nie wchodzi to wiadomo o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450119
zioekt
To musisz mieć jakiś kaplaty program do qr,bo zawsze wchodził z ori, a ta "grafika" nie była zmieniana raczej.

Weź zainstaluj inny program jak możesz, bo z ciekawości bym chciał wiedzieć. Ja nie mam jak scrina z ori wstawić,bo mam 4flakony swoje ale kartoniki wyrzuciłem już i nie mam na czym sprawdzić żeby Ci pokazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 16989 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 141907
WillBeP
Ziki i co z ta tura dose bylo?dosypka ph tak?ale dlaczego miales w szpitalu wyladowac?watroba siadla. Pierwsze slysze ze dose cos spieprzylo

U mnie to tez byl 1 taki incydent z ta firma, zawsze soki mieli ok,metke tez ok a z tura lipa...tzn obudzilem sie w nocy z ogromnym bolem w okolicy trzustki, mialem dzwonic po karetke ale jakos przeszlo...znajomy identyczna sytuacja , na dodatek spadek libido ,zamulenie maksymalne -chociaz podkład z testa szedł cały czas a więc zeby tylko u mnie to bylo to uwazałbym ze to czysty przypadek , ale znajomy mial to samo..

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 572 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25492
Jak dawno temu napisał Marcel ch** wielki bąbelki... Zeskanowałem programem na Androida i przekierowało mnie na Cybera, że: warning fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
także odeśle mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
naziwisko
....a jak kod nie wchodzi to wiadomo o co chodzi.

Zlituj żesz się z tymi głupotami co piszesz. Gość napisał że nawet na ori mu nie wchodził kod, więc chooja wiadomo o co chodzi. Jedynie że program miał zły. Idź porównuj może lepiej kartofle w warzywniaku? Nie atakuje Cie ale każda Twoja odp w tym temacie jest z doopy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tren E działał jak należy, mimo złego kodu, ale może i to był fejk? Tylko działający. Zioekt jak możesz, wklej zdjęcia swojego enana cybera. Założę się, że niewiele się różnią, albo wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Enana? A skąd ja enana mam wziąć cypio mogę dać,master p i dd,ale bez kartonika,bo już wrzuciłem dawno. Enan też w sumie miałem ale nie mam już Jeżeli tren e miałeś kupowany jakieś 2miesiące temu to miałeś ori i to program byl zły a nie kod,bo kody qr zawsze wchodziły. Nawet teraz mówisz że z wałka kod odsyła na stronę,więc ori tym bardziej musi to robić.

A czym się różni,to masz na stronie cybera,reszta jest taka sama. Cofnij się kilkanaście stron wstecz,masz tam zestawienie t400 ori&fake.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-07-14 11:50:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Dzem