SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19399
vhju
alex79
meirii
Ten clen mnie kiedyś sponiewierał
Ale nie tak jak malay. Tam to nie wiem co było w środku. Prawie jak feta


Clen Malaya to juz klasyk Legenda he he he...jego mozesz sprzedawac zamiast dopalaczy ha ha ha


na testach zabarwia sie jak amfetamina takze uwazajcie z tym znajomy mial problemy przez to


No po nim sa dobre jazdy dwa razy bralem i juz nigdy nie wezme bo myslalem ze mi serce wyj**ie i to przy malych ilosciach rzedu 40-60 mcg
Od dawna wiadomo ze jest z dosypka tylko nie wiadomo co tam wlasnie jest
Albo psychotrop jakis itp. lub pochodna jakis nark.
Trzepie serce cale cialo no i glowe przy okazji
ale co kto lubi sa i zwolennicy takiej zabawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
alex79
vhju
alex79
meirii
Ten clen mnie kiedyś sponiewierał
Ale nie tak jak malay. Tam to nie wiem co było w środku. Prawie jak feta


Clen Malaya to juz klasyk Legenda he he he...jego mozesz sprzedawac zamiast dopalaczy ha ha ha


na testach zabarwia sie jak amfetamina takze uwazajcie z tym znajomy mial problemy przez to


No po nim sa dobre jazdy dwa razy bralem i juz nigdy nie wezme bo myslalem ze mi serce wyj**ie i to przy malych ilosciach rzedu 40-60 mcg
Od dawna wiadomo ze jest z dosypka tylko nie wiadomo co tam wlasnie jest
Albo psychotrop jakis itp. lub pochodna jakis nark.
Trzepie serce cale cialo no i glowe przy okazji
ale co kto lubi sa i zwolennicy takiej zabawy.


mi już połowa tabletki życ nie dawałą :) znam dziewczyne co przy wadze 60kg brała po 4 tabsy clena z malaya ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 94
Wcale bym się nie zdziwił jak jest tak jak ktoś pisał że jakaś domieszka pochodnej amfy dosypana, bo na fecie można paradoksalnie więcej zrzucić niż na redukcji- ale jak organizm nie śpi i nie czuje głodu to i bilans energetyczny będzie ujemny a i tak ma się" siłę" do działania-znam gościa , który na fecie zrzucił 8 kg- ale niestety też masa mięsniowa spadła- no i oczywiście można się od fety uzakleżnić. Ale takie coś można sprawdzićna testerach sterydów - chodzą po kilka dyszek na allego albo olx i wszystko jasne. Choć czasami wystarczy zobaczyć na wykonaie ampułki jak się zamazują literki na naklejce bez wypukłych rogów i wiadomo od razu. Pozdro

Hope this Help.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 569
Oryginał winko Ions?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 569
Tabletki są żółtego koloru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego
Ions ma najlepsze wino jakie jadłem . Moje tabl były identyczne .
Z oralami z ions miałem dużo doczynienia i nigdy się nie zawiodłem . To solidna marka .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 569
Dzięki wielkie to zabieram się za robotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 757
Panowie..deka od Genesis kody i hologram ...kolor inny w 3 apm i wysokosc amp kazda inna. Co myslicie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gena lata wstecz może bym wziol . Teraz nie mam pojęcia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24403 Napisanych postów 68086 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537798
Ciezko powiedziec, ale z sentymentu bym wbil
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium