SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
veni1987
taki gotowaniec





Wbijaj i napisz co to jest warte.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
knur____
OXA:
Euro
Alchemia
Vermo

jakieś sugestie?














Wygląda standardowo. Dlaczego 3 różne laby?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6722
jadł ktoś to winko?? kolega zajada ture z tego labu bardzo sobie chwali! puchnie niczym przemek saleta lecący na własnym bobofrucie:D





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
logitech92
jadł ktoś to winko?? kolega zajada ture z tego labu bardzo sobie chwali! puchnie niczym przemek saleta lecący na własnym bobofrucie:D









Jak puchnie na winstrolu tzn, że tam nie ma ani 1mg winstrolu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
krzykacz
logitech92
jadł ktoś to winko?? kolega zajada ture z tego labu bardzo sobie chwali! puchnie niczym przemek saleta lecący na własnym bobofrucie:D









Jak puchnie na winstrolu tzn, że tam nie ma ani 1mg winstrolu.



Ahhh pytasz o winko a piszesz o turanabolu - no więc bez zmian, jak puchnie na turze tzn, że tam nie ma ani 1mg tury. A jeśli zacznie puchnąć tak samo na winku to j/w napisane zostało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
krzykacz
knur____
OXA:
Euro
Alchemia
Vermo

jakieś sugestie?














Wygląda standardowo. Dlaczego 3 różne laby?



Ciekaw jestem czy poczuje różnice :)
do tego mam Clen z bałkana i T3 z unipharma
28.09.2015 Start :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1147
pewnie napisal ze puchnie w sensie ze robi robote... gdzies na sfd sa opinie o tym winku i chwalili ze suszy pieknie, probuj i zdaj relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13468
Wpadła mi w ręce taka susta pytanie czy ładować czy lepiej nie tykac? Org czy fake?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Za slabe zdjecia raczej, zeby ktos mogl ocenic i sie dojrzec. Wbij i idz na badania, najlepsza weryfikacja.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-09-23 20:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Jesli pakowana po 4amp i ta sama ktora lata u mnie(nie mam zeby porownac a one wszystkie tak samo wygladaj) to powinienes byc zadowolony. Ja bylem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium