SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4382704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
Witam,fake czy orginial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 622
Euz
rascall
Panowie mogę prosić o odpowiedź. Tren Ace Androchem. Wygląda dobrze? Konsystencja jakaś taka rzadka, kolor jak by pomarańczowy.

Mój pierwszy kontakt z trenem wiec nie mam odniesienia, wcześniej tylko test, deka, wino

Śmiało, będziesz mega zadowolony. Na mnie już też czeka kilka flakonów i za 2 tygodnie ruszam :)

Panowie, za mną 17 dni aplikacji trena, nie czuję żadnych efektów związanych z przyjmowaniem trenbolonu :/

Lekkie napompowanie - raczej ze względu na propa. Czy aby na pewno nic się nie pozmieniało z androchem? ;) Bo efekty chyba powinny już być widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
brucelee110
Witam,fake czy orginial?

Ale co? Te t3 z poprzedniej strony,czy o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 11875 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88271
S i w y
Siema,przejdzie ten propek? Pol roku po terminie...

Smialo bij to koshera produkt z Indii to tak jakbys mial tescia z Pfizera, max najwyzsza polka z mozliwych. Bilem i zaluje ze nie zrobilem zapas pol kontenera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54666
o wlasnie tez przyszedlem z podobnym zapytaniem jak kolega rascall o trena z andro, tylko o enan
wbite juz 4 szoty 200mg co 5dni, pierwszy kontakt z trenem i w zasadzie zadnych konkretnych odzczuc, nie wiem czy andro wyj**ki juz zaczynaja latac czy po prostu sie nie wkrecil jeszcze i czlowiek za duzo sie naczytal i spoedziewal nie wiadomo jakich cudow ?

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13247
rascall
Euz
rascall
Panowie mogę prosić o odpowiedź. Tren Ace Androchem. Wygląda dobrze? Konsystencja jakaś taka rzadka, kolor jak by pomarańczowy.

Mój pierwszy kontakt z trenem wiec nie mam odniesienia, wcześniej tylko test, deka, wino

Śmiało, będziesz mega zadowolony. Na mnie już też czeka kilka flakonów i za 2 tygodnie ruszam :)

Panowie, za mną 17 dni aplikacji trena, nie czuję żadnych efektów związanych z przyjmowaniem trenbolonu :/

Lekkie napompowanie - raczej ze względu na propa. Czy aby na pewno nic się nie pozmieniało z androchem? ;) Bo efekty chyba powinny już być widoczne?

A jaka dawka leci ja bije nexiuma i po tygodniu już czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 282 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4411
Ktoś próbował te soczki ? Mam od zawodnika którego znam w realu - bardzo poleca i mówi że jeden z lepszych towarów na rynku na dzień dzisiejszy. Wykonanie na wysokim poziomie, od jutra odpalam, będzie przejście z cyp/bold.

Zmieniony przez - Moalord w dniu 2016-05-30 19:37:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
ten domestic to....hmm...może będzie coś działać,ale pochlebnych opinii o tym na Forum nie ma.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-05-30 19:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13247
Miałem jeden flakon i działał dobrze jak prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 282 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4411
Nie wiem czy to zależne od partii itp... ale kolega mowil żeby zaczynać od dawki 0,5ml i podbijac, bo wyrywa z butów ten mix
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit