SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888740

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 96
Ori czy fake? Mam kilka pudełek apteki i nabicia na pudełku oryg z apteki wyglądają inaczej, nie jest wykropkowane

To niżej ma kropkowane wybicia i nierówne cyfry, spotkał się ktoś z taka wersja daty na legit pregnylu czy wałek?




Dla porównania wyjęta apteka (wersja przed wejściem tych najnowszych pregnyli z wybiciem przeniesionym na tył pudełka i dodanym numerem SN i PC)






Zmieniony przez - patryk342 w dniu 2020-06-03 23:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patryk342
Ori czy fake? Mam kilka pudełek apteki i nabicia na pudełku oryg z apteki wyglądają inaczej, nie jest wykropkowane

To niżej ma kropkowane wybicia i nierówne cyfry, spotkał się ktoś z taka wersja daty na legit pregnylu czy wałek?




Dla porównania wyjęta apteka (wersja przed wejściem tych najnowszych pregnyli z wybiciem przeniesionym na tył pudełka i dodanym numerem SN i PC)







Zmieniony przez - patryk342 w dniu 2020-06-03 23:51:15


Tak w aptece sa walki trzeba uwazac odroznic mozna po innych czcionkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 96
Co wnosi ta wypowiedz? Nie wiem czy pregnyl z pierwszego zdjęcia jest z apteki bo nie wybierałem sam, nigdy takiego nie dostałem w aptece dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
patryk342
Ori czy fake? Mam kilka pudełek apteki i nabicia na pudełku oryg z apteki wyglądają inaczej, nie jest wykropkowane

To niżej ma kropkowane wybicia i nierówne cyfry, spotkał się ktoś z taka wersja daty na legit pregnylu czy wałek?




Dla porównania wyjęta apteka (wersja przed wejściem tych najnowszych pregnyli z wybiciem przeniesionym na tył pudełka i dodanym numerem SN i PC)







Zmieniony przez - patryk342 w dniu 2020-06-03 23:51:15
Ten u góry to chyba fejk .Ja miałem z data 2020-11 data już wybita z tyłu i dodany numer sn i pc .Ten na dole orginał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Tura IONS - fake? Nazwa środka wszędzie na orginalnych zdjęciach jest "chlorodehydromethyltestosterone" a w tym przypadku  bez "e" na końcu "chlorodehydromethyltestosteron" - tak po polskiemu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Błędy na etykietach w tej branży normalna rzecz tura ori, będzie działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
saszka sie j**nal, widocznie na szybkosci zmienial ustawienia druku, pewnie zmeczony byl od szuflowania prochu
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Trochę bez sensu - jak masz szablon to ewentualnie poprawiasz błedy a nie dodajesz... Wcześniej było poprawnie. Więc wygląda na to że ktoś chyba zrobił kopie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Tak zrobili kopie i specjalnie zrobili błąd w etykiecie śmiała hipoteza.
Teraz kopii już raczej nikt nie robi. Tyle labow na rynku że wola zrobić nowe niż się podszywać


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2020-06-04 10:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Tak zrobili kopie i nieumyślnie zrobili bład w etykiecie. Bardziej to wiarygodne niż: to oryginał a błąd niechcący zrobili bo chcieli czcionkę poprawic...
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej