SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9074967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ojj drogie.. konkretnie i juz w obiegu aptecznym niedostepne - tylko szpitale. Sam sie balem bic ale z opinii znajomego ktory to klepnal jest naprawde dobry efekt.. nie to co po pseudoigf-ach no i starczy to na dosc dlugo bo lacznie jest 40mg,

Lesiu wiesz.. wtedy jest ta decyzja zyciowa.. kupic golfa czy igfa


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-01-29 07:58:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 882
stronekkk
Co myślicie?






kiepskie to jest!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3961 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
No design tragiczny wrecz groteskowy ale biłeś Aras50 że tak stwierdzieś od razu?
Ja nigdy nie oceniam kobiety po sukience
Bo kilka Twoich postów przeczytalem i forma wypowiedzi pisemnej jaka tu przekazujesz sklada sie ze zwykle ze zdania pojedynczego nierozwiniętego.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-29 10:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja osobiście gdybym zobaczył coś takiego to bym tego nie tknął a co dopiero za to zapłacił,

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Mi się tam nawet podoba , pomijając pewna istotna dla mnie rzecz - lubię widzieć czy sok jest klarowny czy może jest jakaś niespodzianka dlatego obklejone flakony czy w nieprzezroczystym szkle jak dla mnie odpadają z góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
Coś na temat tego cypionatu?? Krystalizuje się u w środku jakby jakieś mikroskopijne 2,3 wloski były...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 191525
GWookie
wojo zmc
Może nie długo wrzucę Increlex ....ori
Pozdrawiam


nie musisz






Takie same zdjęcie pewien użytkownik z tego forum, wrzucał na czarnym forum którego już nie ma ( także jak ktoś wrzuca taki towarek radzę wrzucać z dopiskiem nick albo paragon ) .
Po za tym na cykl trzeba dużooo increlexu gdyż wystarczy przewertować że inaczej obliczasz igf-1 z mecasernim .
Także na dobry cyklik increlex trzeba wydać X0000 zł .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 872
I jeszcze jedno foto.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51732 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie widzę, bo monitor mam brudny Ale jak coś to wstaw do ciepłej wody i nie będzie juz kryształków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 13733 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126633
Jeżeli to faktycznie kryształki, to nie problem. J/w włóż do ciepłej wody i powinny zniknąć. Jak nie to musisz się zastanowić, czy wbijać, czy nie, bo to może jakieś zanieczyszczenie być
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium