SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6596039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 527 Napisanych postów 3299 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130619
ojj drogie.. konkretnie i juz w obiegu aptecznym niedostepne - tylko szpitale. Sam sie balem bic ale z opinii znajomego ktory to klepnal jest naprawde dobry efekt.. nie to co po pseudoigf-ach no i starczy to na dosc dlugo bo lacznie jest 40mg,

Lesiu wiesz.. wtedy jest ta decyzja zyciowa.. kupic golfa czy igfa

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-01-29 07:58:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 882
stronekkk
Co myślicie?

kiepskie to jest!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 182558
No design tragiczny wrecz groteskowy ale biłeś Aras50 że tak stwierdzieś od razu?
Ja nigdy nie oceniam kobiety po sukience
Bo kilka Twoich postów przeczytalem i forma wypowiedzi pisemnej jaka tu przekazujesz sklada sie ze zwykle ze zdania pojedynczego nierozwiniętego.

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-29 10:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 436 Napisanych postów 2331 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48698
Ja osobiście gdybym zobaczył coś takiego to bym tego nie tknął a co dopiero za to zapłacił,

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 25012 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150167
Mi się tam nawet podoba , pomijając pewna istotna dla mnie rzecz - lubię widzieć czy sok jest klarowny czy może jest jakaś niespodzianka dlatego obklejone flakony czy w nieprzezroczystym szkle jak dla mnie odpadają z góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 872
Coś na temat tego cypionatu?? Krystalizuje się u w środku jakby jakieś mikroskopijne 2,3 wloski były...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 958 Napisanych postów 11342 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190836
GWookie
wojo zmc
Może nie długo wrzucę Increlex ....ori
Pozdrawiam

nie musisz

Takie same zdjęcie pewien użytkownik z tego forum, wrzucał na czarnym forum którego już nie ma ( także jak ktoś wrzuca taki towarek radzę wrzucać z dopiskiem nick albo paragon ) .
Po za tym na cykl trzeba dużooo increlexu gdyż wystarczy przewertować że inaczej obliczasz igf-1 z mecasernim .
Także na dobry cyklik increlex trzeba wydać X0000 zł .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 872
I jeszcze jedno foto.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3907 Napisanych postów 26911 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450362
ja nie widzę, bo monitor mam brudny Ale jak coś to wstaw do ciepłej wody i nie będzie juz kryształków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 717 Napisanych postów 13592 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 121066
Jeżeli to faktycznie kryształki, to nie problem. J/w włóż do ciepłej wody i powinny zniknąć. Jak nie to musisz się zastanowić, czy wbijać, czy nie, bo to może jakieś zanieczyszczenie być
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Burn4