SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23060
Siema, doszła właśnie paczka z androchem, oryginał? ;)

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13247
Oto bij i rośnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 585
A ta susta działa wgl?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4878
Susta walek mialem identyczną sam olej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2016 Napisanych postów 3368 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 75131
omen12
A ta susta działa wgl?

Kiedys taka bralem i dzialal swietnie, aktualnie wciaz wielu znajomych chwali. Jest tylko jeden problem, one wszystkie wygladaja podobnie a nie mam jak porownac w tej chwili. Wbij i po kilku dniach bedziesz wiedzial:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6914
Nie wiem gdzie pytać wiec wrzuce tu. Moja pierwsza styczność z HCG i nie wiem czy tak ma to wyglądać? W jednej fiolce płyn w drugiej coś białego w stałym stanie skupienia :D Wszystko z tym hcg ok? Jeśli tak to jak to wymieszać?

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 585
Marianzulek ^ a po ile miales pakowane ? u mnie pisze 1x1ml :) niby cos czułem , ale nie wiem czy to placebo :) wbiłem tydzien temu :)

Zmieniony przez - omen12 w dniu 2016-05-02 19:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2969 Napisanych postów 15521 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 873525
Clean
Nie wiem gdzie pytać wiec wrzuce tu. Moja pierwsza styczność z HCG i nie wiem czy tak ma to wyglądać? W jednej fiolce płyn w drugiej coś białego w stałym stanie skupienia :D Wszystko z tym hcg ok? Jeśli tak to jak to wymieszać?

Masa takich tematów była next time wyszukiwarka a co do samego HCG to jak najbardziej legit a poniżej instrukcja obsługi.

Płyn z pierwszej fiolki nabierasz do strzykawki
Odrywasz główkę w drugiej fiolce gdzie jest proszek
Płyn z pierwszej fiolki wlewasz do fiolki gdzie jest proszek, proszek się rozpuści będziesz miał roztwór który nabierasz do strzykawki i wbijasz pod skórę.
Wbijasz sobie tyle ile tam zaplanowałeś a resztę chowasz do lodówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
Aromasin 10mg firma Genetics Lab 50 tab. A okazalo sie ze w srodku jest tylko 47 tab. Bral ktos ten wynalazek?

Zmieniony przez - Tonny24 w dniu 2016-05-03 12:01:27

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 11875 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88271
a kto dzis bierze takie cos nie apteczne skoro w polsce aptecznego aromasinu nie brakuje

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-05-04 07:37:48
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove