SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4095874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39705
Shree wydalo nowego ROlona ? rozni sie wygladam od poprzedniego oraz nie ma holo . w dodatku stara wersja 200mg/2ml Nowa 200mg/1ml

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5371
http://www.shreevenkatesh.com/hormones.html
tak, prawie wszystkie środki są już w nowych opakowaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39705
aby dzialaly tak samo :)

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 570 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25411
lorak888
Witam mam dwa pudelka parabolanu z balakana dwoch innych zrodel z ta sama data i seria roznia sie ampy wielkoscia I czcionka, obydwa wchodza kody a jednak sa inaczej wykonane to mozliwe ze z ta sama produkcji sa inne wykonania?

Kolego, jeśli coś Ci to pomoże, biłem tę Hekse latem i była ok. Wersja z dłuższą ampą. Za to miałem inne kolory płynu. Jeden dużo ciemniejszy, drugi prawie słomkowy. Oba działały tak samo. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 155 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9853

Elo. Wpadł mi do rąk Antek z Bioniche Pharma. Czy to normalne, że data ważności daję się zmazać ? i po otwarciu kapsla nie jest zaklejone ani niczym zaplombowane tylko wata. Tabsy białe, wypukłe z przedziałkiem na jednej stronie. Fake czy oryginał, ktoś się spotkał z podróbką antka z tej firmy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1216
Siema. Powiedzcie mi czy to real czy fake? Na necie nie ma za duzo info o tym rodzaju Phoenix Labs. Z góry dzieki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1216
.

Zmieniony przez - Smeagol w dniu 2014-10-24 10:23:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3595

dobry towar? można to stosować zamiennie z primką enantat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2443
strike5
Shree wydalo nowego ROlona ? rozni sie wygladam od poprzedniego oraz nie ma holo . w dodatku stara wersja 200mg/2ml Nowa 200mg/1ml

Ja tam mam z holo. Będzie kosa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15817 Napisanych postów 64525 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548816
lamzas89

Elo. Wpadł mi do rąk Antek z Bioniche Pharma. Czy to normalne, że data ważności daję się zmazać ? i po otwarciu kapsla nie jest zaklejone ani niczym zaplombowane tylko wata. Tabsy białe, wypukłe z przedziałkiem na jednej stronie. Fake czy oryginał, ktoś się spotkał z podróbką antka z tej firmy ?

Masz real towar, tak ma być.
Jest topic zbiorczy o tym labie przejrzyj.
Antek dobrze kręci.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina