SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4419780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1535
tekst

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
Tonny24
Tonny24
I

z jednego kartonikach kod wszedł na stronie a z drugiego nie hmmm

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 47945 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Tonny24
Tonny24
Tonny24
I

To jest royal pharma :) czego oczekujesz jedno opakowanie nie bedzie dzialac zapewne puscili tak jak to maja w zwyczaju jedna partie dobra a druga do dooopy :) ja nie wiem naprawde nie miales nic innego do wyboru i pewnie jeszcze przeplaciles i to srogo(bo do drogich te soki nie naleza) :);) NIE ROZUMIEM JAK MOGA SIE LUDZIE NABIERAC !!! to ze producen dal nowa szate bo w starej juz te same myki nie przechodza... nie oznacza ze nagle zaniecha procederu robienia klijetow w wala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
BigYorkie1488
Tonny24
Tonny24
Tonny24
I

To jest royal pharma :) czego oczekujesz jedno opakowanie nie bedzie dzialac zapewne puscili tak jak to maja w zwyczaju jedna partie dobra a druga do dooopy :) ja nie wiem naprawde nie miales nic innego do wyboru i pewnie jeszcze przeplaciles i to srogo(bo do drogich te soki nie naleza) :);) NIE ROZUMIEM JAK MOGA SIE LUDZIE NABIERAC !!! to ze producen dal nowa szate bo w starej juz te same myki nie przechodza... nie oznacza ze nagle zaniecha procederu robienia klijetow w wala :)

tyle że jeden kod wszedł a drugi nie obie od jednej osoby i to nie od Waldka amatora brane

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 851 Napisanych postów 3675 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94233
po co te problemu celuj w pewne laby

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1882 Napisanych postów 3371 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273813
Tonny24
BigYorkie1488
Tonny24
Tonny24
Tonny24
I

tyle że jeden kod wszedł a drugi nie obie od jednej osoby i to nie od Waldka amatora brane

A od kogo ? Od Jasia ? To jak dostałeś jedne dobre a drugie wał to miksuj to może połączysz test z deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 647 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51759
michal1407
Po długich oczekiwaniach dotarło

. Enan bdb biłem jego po prolo na jednym poziomie enanik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 647 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51759
Kreaxxx
Tonny24
wouk
Tonny24
I

Bilem z tego labu cypka kilka miesiecy temu i mimo niepohlebnych opinii tego labu ja bylem bardzo zadowolony co do reszty srodkow z clinic nie mam pojecia .
Mi właśnie chodzi o deke konkretnie

Kolega pokazal nexa ale ja tej firmy nie mialem wiec nie wiem co mu powiedziec

nexium brałem to z 2 lata temu działało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 613 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13677
Amg27
wouk
Przelamalem druga amp metki inj z malaya z innej serii i tez zapach jsk propa troche benzylem czuc i tyle teraz to mam dylemat czy ja bic wogole angole u mnie bija i happy ale oni to wszystko bija bez tołku co im sie podrzuci .

Na wodzie ta metka ???
ta metka na oleju jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Amg27 Szczerze to tak będę robił że będę z jednego zaciagal 0,5 centa i z drugiego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit