SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
rkarpinski
Pierwszy raz mam na żywo i jest bajka.
Wykonanie pierwsza klasa. Równo nalane, super spakowane.
Generalnie jestem pod wrażeniem. Póki co wykonania.
Poleci 2 x 1ml wk i za 2 tyg badania.




Mixa mam odłożonego na potem, a biłem cypio i deca. Sok gęsty ale nie bolalo nic nawet w udo - chociaż udka mam dość delikatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Pierwsze wrażenie - susta pakol

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Tylko tu.do ampy to ze 2ml wejdzie i zapas zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1497
dramato
Wstawialem foto i prosilem ekspertow o ocene :)


Wrzuciłem zdjęcie po to aby ludzie którzy mieli styczność już z anavarem z firmy nexium helthcare wypowiedzieli się co o tym sądzą. Na stronie laboratorium nie mają akurat zdjęcia anavaru dlatego nie mogę porównać z ich oryginalnym produktem. Nie prosiłem o sarkastyczne wypowiedzi kolegow z forum. Pokora nie ma tu nic do rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
Ktos wspominal ze teraz GEP ma biale opakowania.. ktos cos?

Tak zmienili żeby od Titana odróżnić, Bo niektórzy mieli z tym problem

https://www.sfd.pl/GEP__General_European_Pharmaceutical_temat_zbiorczy_-t1139553.html
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8458
adrianp2004
dramato
Wstawialem foto i prosilem ekspertow o ocene :)


Wrzuciłem zdjęcie po to aby ludzie którzy mieli styczność już z anavarem z firmy nexium helthcare wypowiedzieli się co o tym sądzą. Na stronie laboratorium nie mają akurat zdjęcia anavaru dlatego nie mogę porównać z ich oryginalnym produktem. Nie prosiłem o sarkastyczne wypowiedzi kolegow z forum. Pokora nie ma tu nic do rzeczy.



No własnie z pokora to Ty do moderatora podszedłes

Co do GEP-a to numer 2 i w PL i w UK jesli chodzi o ug. Primus, GEP i długo długo nic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1194
Takie szczegóły:
- wino,ovigil ten sam hologram
- meta zupełnie inny, zwykła naklejka
- teść brak holo, można swobodnie otworzyć opakowanie
Ktoś się spotkał?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
sHarkYy
Tylko tu.do ampy to ze 2ml wejdzie i zapas zostanie


No wlasnie to mi sie rzucilo odrazu w oczy jak pierwszy raz zobaczylem. Zupelnie jak w Titanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 726
panowie ja wrzucilem foto mety z genamed, a nie anavar z nexium... pomyliliscie osoby :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1194
Aaa i taka nowinka, mało popularna, pierwsze widzę więc zabrałem 1 paczkę na próbę, ale ładnie zrobione , holo i zdrapka, nadruk na mapach się nie zdrapuje lecz z szaprego zmienia barwę na czarna







Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej