SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
kaczo
Trochę dziwnie te ampy masz poukładane te co niby jest mniej masz niżej względem tamtych. Albo się czepiam

Ja teraz lecę vedi mastera i wszędzie równo 1 ml

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13373
Na stronie nandy są 2 filmiki, gdzie pokazują ich laboratorium i jak jest sok rozlewany. Myślałem że przy takiej maszyneri jest rozlewane po równo, jednak ręka piwniczna lepiej rozlewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Tu coś mocniejszego czeka na swoją kolej

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Dziwne jest tylko jedna rzecz odnosnie Nandy,
ci ktorych znam i zawsze zwracaja uwage na ilosci soku w ampach z racji tego że 0,7 zamiast 1ml to już czysty wal bo w mg to sie już robi różnica, na kilka pudelek zaden nie stwierdził niedolewek,
aż nagle wpada dwóch swierzakow i nie może przestać o tym dyskutowac,
i tak jak Kaczo pisal, krzywo ci to stoi, otrzep ampy i postaw równo na rownym stole, bo póki co to jak manipulacja zwykła wyglada
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Nie chciałem arkus głośno tego mówić nie miałem nandy nawet w ręce więc się nie wypowiem . Na moim zdjęciu widać że sok jest w szyjce bo jest ciemny... jasny ciężko wyczaic


Zmieniony przez - kaczo w dniu 2019-03-17 19:41:00

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Też nie miałem tego nigdy w rękach ale opinia dobrze znanych kolegów mi wystarczy

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Nie odwracajcie kota ogonem jak z nexem, gość wrzucił fotki zamkniętych amp, fotkę pudełka z kodem i jeszcze ktoś próbuje załamywać czasoprzestrzeń dajcie spokój. Nie Może przestać dyskutować, bo zapłacił za pudło jak za 2 konkurencji, a tu taka niespodzianka. Też bym się wkur.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ale nie wystarczy dac fotki napisać i tyle? Każdy widzi i zrobi co zechce. A nie ciągnąć temat jak flaki. Też bym nie dał za nią takiej ceny ale każdy robi co chce Ja nie biorę w ogóle opinii ludzi są wypowiadają się tylko w 2 tematach. Pl realia i orginal/fake

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Dlatego nie biorę nigdy nowości, nie lubię być testerem, nie od dzis wiadomo że do utrzymaniu na rynku niezbedna jest dobra jakosc, której u nas nie brakuje,
a ludzi dbajacych o swoje czy kogos interesy przewija się tu mnóstwo,
poza tym stoją ampy w plastikowej formie i jak ktos ma sobie zweryfikowac ze faktycznie tam jest za malo?
Powtórzę się, tych co znam i bija nie mają takich problemów, to dlaczego miałbym bardziej ufac jakiemuś no name
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13373
Arkus P

i tak jak Kaczo pisal, krzywo ci to stoi, otrzep ampy i postaw równo na rownym stole,


A ja zaraz Ci łeb otrzepie Miarki w strzykawce nie oszukasz do uja wafla. Mądrala się znalaz
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium