SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889766

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Data waznosci pewnie byla na pudelku.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Jankoo20
grzechu6624
krzykacz
Galaxy dobry lab.

A co z tym brakiem daty ważności na butli, nie przejmować sie? na pierwszy rzut oka wszystko wydaje sie być ok


Ale czemu ty się takimi pierdołami przejmujesz jak data ważności? Chłopie... liczy się to co jest w środku, a nie jak flakon czy etykietka wyglada, bo co, bo nie ma daty ważności to znaczy że fake? Haha tak, podróbka "undera"

Spokojnie, nie emocjonuj się tak, chłopak zadaje normalne pytanie. Undery też wałkują. Stąd ten temat.
Grzechu, brak daty czy hologramu to jeszcze nie powód do wielkich zmartwień


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2018-02-28 22:46:44
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3047
Od piątku zaczynam bić, ile odczekać zanim pójde zrobić badania żeby sie upewnić czy towar jest ok? Bd bił 100mg co 2 dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Walnij ze 3-4 strzały i następnego dnia po injekcji do labu na krew.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja bym odczekal z tydzien i poszedl. Nie zaleznie od tego ile po strzale dla mnie nie ma to juz znaczenia czy 1 czy 2 dni po nim.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Panowie mam insuline, ale lezala przez jakis rok w szufladzie. Myslicie ze moge ja przybic czy lepiej kupic nowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8534
Mętna czy żywa? Jak przypomina zawiesinę, to raczej kosz :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 810
newbie1990
Mętna czy żywa? Jak przypomina zawiesinę, to raczej kosz :(


Zależy jaka ta zawiesina, mix 50/50 miałem mętną i działała
Jeśli to krótka insulina typu humulin r to można wbić na próbę 10iu i szybko będzie wiadomo dziala czy nie działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16705
Insuline przechowuje się w lodowce, a po jej otwarciu(pierwszym uzyciu) można miesiąc trzymać w temp. pokojowej-to tak książkowo
Carbo pod reka przybij pare jednostek to zobaczysz-tak na sportowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Dzieki za pomoc. Wyglada swietnie,wiec powinna tez dzialac jak trzeba

1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej