SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
zioekt
to skoro sam kupiłeś w aptece, to po co pytasz w tym temacie jak prolo?
Farmaceuta budził jakieś obawy u Ciebie i podejrzewasz go o przekręt?




Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-11-05 22:35:10


Właśnie ja nie kupiłem, tylko kolega, ktory ma mamę, ktorej znajoma ma aptekę
Jakoś tak to jest Jakbym sam kupił to bym nie pytał, bo to nie Egipt, ze z pod lady podróbki dawaja..

Zmieniony przez - szakal32 w dniu 2016-11-05 22:51:10

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
w egipcie to z pod lady to wlasnie wyj**ki daja, orginaly na polkach stoja

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
No o tym pisze :D

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
zioekt
to skoro sam kupiłeś w aptece, to po co pytasz w tym temacie jak prolo?
Farmaceuta budził jakieś obawy u Ciebie i podejrzewasz go o przekręt?



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-11-05 22:35:10


zeby zdobyc + 5 do fajnosci ze kupil wiesz taki szpan jak swego czasu nowymi butami to czlowiek lecial po osiedlu i pokazywal


prolo standardowe. powodzenia.

ta mama to jakis fajny milf czy raczej tu nie trzeba potwierdzenia jakosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
GWookie
zioekt
to skoro sam kupiłeś w aptece, to po co pytasz w tym temacie jak prolo?
Farmaceuta budził jakieś obawy u Ciebie i podejrzewasz go o przekręt?





Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-11-05 22:35:10


zeby zdobyc + 5 do fajnosci ze kupil wiesz taki szpan jak swego czasu nowymi butami to czlowiek lecial po osiedlu i pokazywal


prolo standardowe. powodzenia.

ta mama to jakis fajny milf czy raczej tu nie trzeba potwierdzenia jakosci?


Gościu nie wiem do czego pijesz... chyba po to jest ten temat, zeby pytać, a jak masz problem to nikt ci nie każe pisać zbędnych komentarzy... wypraszam sobie, ze jestem osiedlowym szpanerem...co do fajności to właśnie ty tu chyba chciałeś sie podlizać zbędnymi komentarzami, jakim to jestem szpanerem...wiec o co pijesz

Zmieniony przez - szakal32 w dniu 2016-11-05 23:28:38
1

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
zmniejsz dawki tescia bo za duzo agresji

dla jaj czlowiek napisal a tu zaraz od razu spina jakbym kogos zamordowal. to byl zarcik! ludzie, wybacz wiecej sie nie wypowiem w temacie apteki, nie muszę moze sie znajda inne pewne zrodla informacji.

pozdro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Moze aptekarz na szybko w necie zamowil. Albo rzekomy aptekarz to wyimaginowana postac pod potrzeby marketingu dilera. Ot tak chocby powod aby dopytac sie starych wyjadaczy. w dzisiejszych czasach nie brakuje drani ktorzy chca Cie wyruchac na pudelko prolo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
GWookie
zmniejsz dawki tescia bo za duzo agresji

dla jaj czlowiek napisal a tu zaraz od razu spina jakbym kogos zamordowal. to byl zarcik! ludzie, wybacz wiecej sie nie wypowiem w temacie apteki, nie muszę moze sie znajda inne pewne zrodla informacji.

pozdro.


No sorry, takie żarty akurat mnie nie śmieszą...

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
no to proś nastepnym razem o paragon swoje zrodlo, nikt wtedy zartowal nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
marianzulek
Moze aptekarz na szybko w necie zamowil. Albo rzekomy aptekarz to wyimaginowana postac pod potrzeby marketingu dilera. Ot tak chocby powod aby dopytac sie starych wyjadaczy. w dzisiejszych czasach nie brakuje drani ktorzy chca Cie wyruchac na pudelko prolo.

Dziekuje :)
1

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej