SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9074845

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5904
Ktoś jeszcze bierze prolongatum? Dostałem teraz od dila i jest różnica od tej z apteki co potwierdza dalej fakt ,że ori to tylko jak sam wyciągniesz z apteki. Jak trzeba to wrzuce zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3651 Napisanych postów 36593 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 261103
mozesz wrzucic.Prolka to jedna z najbardziej oplacalnych podrobek jakie istnieja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 886
Brać czy nie brać oto jest pytanie☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 886
Sory zdjęcie się nie załadowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3121
panowie mam takie propy. 2x dose i 1x testopoise. Warto wg to bić? Pamiętam że któryś dose chyba ten z ciemną etykietą był bolesny, co uważacie?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1145 Napisanych postów 11953 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144003
misterio00
panowie mam takie propy. 2x dose i 1x testopoise. Warto wg to bić? Pamiętam że któryś dose chyba ten z ciemną etykietą był bolesny, co uważacie?







o wow ...1 raz taki baniak widze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7628
Panowie, lot 005 , enan i cypio z tego lotu taki kolor ma ? pierwszy raz się spotkałem z takim kolorem tescia czy poj**ali naklejki?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1000 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62807
odnosnie cypio, lece 4 butle i jest ok
taki kolor ma byc

z mastera bedziesz zadowolony, jak to lot 0005 to bilem go jakos w wakacje i juz 70mg co 2 dni czulem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja tez ta banie z dose pierwszy raz widze

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51732 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo zrobili na inny oleju i dlatego u mnie znajomi z siłki też myśleli że tren dostali
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium