SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889117

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
mesja1905
Wychodzi na to ze więcej tej oxy w oxie niż każdy mówi .
Jak do tej pory wszystkie badania pokazują w składzie oxe w ostatnim czasie .
Tez przebadałem dwie .
Dodam ze tym samym testem co Ty .
Dużo opini lata ze oxa drogi składnik i duża wałków , ktoś przebadał i wyszła lipa w jakimś brandzie ?
I tu się nasuwa druga myśl , ile prawdy jest w tych testach domowych.
W każdym razie doszedłem do wniosku, ze lepszym wyznacznikiem jest odczucie osobiste
I osób zaufanych na słowo niż te buteleczki .


sorki ale z ciekawosci spytam.. jak "odczucia wlasne" moga byc miarodajne? rozumiem, że ktos kiedys mial oxe apteczną i jako tako może miec porownanie do ug.. ale w innym wypadku czym sie bedziesz kierowal? opisami srodka z neta? szybciej uwierze w test domowy lub w laboratorium, niz w to że ktos jest w stanie wziac tabsa do geby i poiwiedziec "no k***a dali 40mg oxy zamiast 50 w tabsie" tak jak czujniki w dvpie na stezenie tescia. z reka na sercu na 10 lat bicia nie jestem w stanie powiedziec czy dany tesc ma 200 czy 250mg/ml.. czy przekroczylem norme 5 czy 8 razy.. tyle poczuje, że bije tescia a ile go tam to wie pewnie tylko producent, lub jako tako mozna nakreslic badaniem. z innymi srodkami to jeszcze wyzsze schodki, szczegolnie przy tak delikatnie dzialajacym srodku jak oxa.. ze jest antek lub meta to rozumiem ze ktos jako tako wyczuje bo to bardzo agresywne srodki.. ale nie oxe..
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
GW ...nie szalej mi to znowu
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
mesja1905
Wychodzi na to ze więcej tej oxy w oxie niż każdy mówi .
Jak do tej pory wszystkie badania pokazują w składzie oxe w ostatnim czasie .
Tez przebadałem dwie .
Dodam ze tym samym testem co Ty .
Dużo opini lata ze oxa drogi składnik i duża wałków , ktoś przebadał i wyszła lipa w jakimś brandzie ?
I tu się nasuwa druga myśl , ile prawdy jest w tych testach domowych.
W każdym razie doszedłem do wniosku, ze lepszym wyznacznikiem jest odczucie osobiste
I osób zaufanych na słowo niż te buteleczki .


sorki ale z ciekawosci spytam.. jak "odczucia wlasne" moga byc miarodajne? rozumiem, że ktos kiedys mial oxe apteczną i jako tako może miec porownanie do ug.. ale w innym wypadku czym sie bedziesz kierowal? opisami srodka z neta? szybciej uwierze w test domowy lub w laboratorium, niz w to że ktos jest w stanie wziac tabsa do geby i poiwiedziec "no k***a dali 40mg oxy zamiast 50 w tabsie" tak jak czujniki w dvpie na stezenie tescia. z reka na sercu na 10 lat bicia nie jestem w stanie powiedziec czy dany tesc ma 200 czy 250mg/ml.. czy przekroczylem norme 5 czy 8 razy.. tyle poczuje, że bije tescia a ile go tam to wie pewnie tylko producent, lub jako tako mozna nakreslic badaniem. z innymi srodkami to jeszcze wyzsze schodki, szczegolnie przy tak delikatnie dzialajacym srodku jak oxa.. ze jest antek lub meta to rozumiem ze ktos jako tako wyczuje bo to bardzo agresywne srodki.. ale nie oxe..



I tu masz racje po calosci ja wdupiajac tescia, ktory mial opinie wsord ludzi ze dziala ale nie ma tam 250mg mam wynik 10x norma a na pimpowanym brandzie raptem norma tylko x3 (a gadali ze tam nalane niewiadomo ile ze ponad 250mg nawet jest)nie da sie wyczuc tylko badania, takze oxy jak lykam 4 tabl to sie zastanawiam czy to nie wapno nikt mi nie powie ze ja juz po 2 dniu, 2tygodniu czulem ze to napewno oxa( ok jakies symptomy sa i mozna sie domyslac ze to ten srodek jesli nie ma sie zbadanej zaw tab nawet domowym testem).
Oxe jem z bm i podobno "ona tam siedzi" ale z wlasnych odczuc to Ci nie powiem czy jest tam oxa czy niema.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
z BM mialem tą przyjemnosc kosztowania hexy, stary i nowy wyglad. wczesniej stycznosc mialem z trenami a i e. wiem tylko ze to nie byl ani a i e po odczuciach, mimo ze niby tylko roznica w estrze to jednak inaczej sie czulem na tym srodku, na obecna chwile obok base to wlasnie moj ulubiony tren. podobne odczucia mialem przy swiss remedies hexie. mowi sie, ze dany srodek malo dostepny, drogi albo ze sie nie oplaca... ale jak firma chce trzymac renome to nie nasypie wszedzie tescia. i po prostu to widac ze sa laby ktore staraja sie na dluzsza mete zatrzymac klienta i to cieszy wiec cos prawdy w tych testach domowych na pewno jest, halo podobno tez ciezko dostac ale producent sie postara to dostanie a wtedy klient zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
mesja1905
Wychodzi na to ze więcej tej oxy w oxie niż każdy mówi .
Jak do tej pory wszystkie badania pokazują w składzie oxe w ostatnim czasie .
Tez przebadałem dwie .
Dodam ze tym samym testem co Ty .
Dużo opini lata ze oxa drogi składnik i duża wałków , ktoś przebadał i wyszła lipa w jakimś brandzie ?
I tu się nasuwa druga myśl , ile prawdy jest w tych testach domowych.
W każdym razie doszedłem do wniosku, ze lepszym wyznacznikiem jest odczucie osobiste
I osób zaufanych na słowo niż te buteleczki .


Oxa to nie jakis złoty grall przecież
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4160
Legit ? Od razu pisze sory za stabilizacje obrazu której nie mam xDDD











Zmieniony przez - DonyOne w dniu 2018-04-30 13:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
DonyOne
Legit ? Od razu pisze sory za stabilizacje obrazu której nie mam xDDD












Zmieniony przez - DonyOne w dniu 2018-04-30 13:41:42




Jeden z pewniejszych labów w EU od jakiegoś czasu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Czy ktoś szamał taki clen??

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natan33
Czy ktoś szamał taki clen??





keifej pozadna firma po holo wnioskuje ze masz org. na fejku jest czarny napis keifej. Jak zerwiesz holo powinno sie zrobic cos ala plaster miodu. Jesli wszystko sie zgadza to masz bardzo dobry clen.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
BigYorkie1488
Natan33
Czy ktoś szamał taki clen??





keifej pozadna firma po holo wnioskuje ze masz org. na fejku jest czarny napis keifej. Jak zerwiesz holo powinno sie zrobic cos ala plaster miodu. Jesli wszystko sie zgadza to masz bardzo dobry clen.


Ok, dzięki bardzo za odpowiedź

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium