SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1043 Napisanych postów 11397 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 137937
Tak czytam sobie.
.i stwierdzam ze pomylilem dziala.
.pisze Original/fake... A tutaj jest dzial Polskie Realia...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
mapetttmapettt
jestem doktorem i pisze tu pod fake kontem. badam wszystkie laby

mesja1905
Proszę Cię ...

mapetttmapettt
Przeciez to to forum = to moje opinie nikt nie musi ich sluchac ale dziwne na pw pisze pelno ludzi i pyta o rady co brac i co pewne ale ja nie odpowiadam na pw

Żubroń
Muppet Labs.

nuras
mapetttmapettt
jestem doktorem i pisze tu pod fake kontem. badam wszystkie laby

to na powaznie ?

mesja1905
Tak na poważnie . I ma dojście do każdego lab o jakim pomyślimy . I już nawet zdążył go przebadać

nuras
ooo to gruba sprawa :)


j**łem jak to przeczytałem, od razu mi sie humor z rana poprawił haha


Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2019-01-18 10:43:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mapet Ty sie chlopie(?) skontaktuj z lekarzem, lub farmaceuta ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
ma sie sam ze soba kontaktowac ?
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Chyba lekarz, a może i doktor psychiatra. Nie wiem tylko dlaczego takie zamiłowanie do badań. Tu bym się bardziej patomorfologa spodziewał. A dlaczego sądzę, że psychiatra? Bo taka anegdote kiedyś słyszałem. Czym się różni lekarz psychiatra od pacjenta? Tym, że na noc wychodzi ze szpitala
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
czupryn
Tak czytam sobie.
.i stwierdzam ze pomylilem dziala.
.pisze Original/fake... A tutaj jest dzial Polskie Realia...




No trochę się chłopaki rozpędziły w dyskusji. Ale ta strona, czy dwie chyba nie zaszkodzą. Zaraz się znowu porządek zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1851
Pytanie mam czy ktoś to zna i czy stosował no i oczywiście co sądzicie czy to ori czy nie













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1851
Starałem sie zrobić fotki jak najlepsze







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Mam znajomego który bije ten Czeski towar i powiem ci szczerze że widać po nim efekty, z tego co wiem to leci teraz suste i tren właśnie z tej firmy i mówi że działa, sam kiedyś chciał mi opędzlować ich środki, ale ja to wole trzymać się jednej bądź dwóch swoich firm na których się nie zawiodłem, nie jestem zwolennikiem testowania nowych labów, jak coś działa to trzymam się tego co trzepie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1851
Wiesz moze jak to dołożyć do tego co lece
Teraz leci 2/300/tydzień test enan chciałbym to dołożyć ale w jakich proporcjach bede wdzięczny za podpowiedz
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej