SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4121055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 811
...kolejne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 128445
Panowie to jak z tym cypio cybera? Fake nic nie warte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 412 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23601
Wg mnie lipa, nie wydaje mi żeby 10 lat temu robili środki z ważnością do 2020, poza hologram lipnie wykonany. Czy działa czy nie to Ci nie odpowiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 128445
Flakon wykonany ładnie, szyjka wyższa niby jak na ich stronie, a co do hologramu to on dla mnie wygląda na ori - mają napis cyber laboratories i security, który jest identyczny z tym na ich stronie - tak mi się wydaje. Jedyne co mnie zmyliło to kapsel bez logo bo na stronie są z logo kapsle. Najwyżej go przybije i zrobię badania szkoda wywalać.

Zmieniony przez - toxic11 w dniu 2017-07-02 21:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31359 Napisanych postów 268928 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358483
dokładnie wbij i zbadaj

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31359 Napisanych postów 268928 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358483
masz dobra omke ,wbijaj śmiało
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 412 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23601
toxic11
Flakon wykonany ładnie, szyjka wyższa niby jak na ich stronie, a co do hologramu to on dla mnie wygląda na ori - mają napis cyber laboratories i security, który jest identyczny z tym na ich stronie - tak mi się wydaje. Jedyne co mnie zmyliło to kapsel bez logo bo na stronie są z logo kapsle. Najwyżej go przybije i zrobię badania szkoda wywalać.

Obyczaj, Twój hologram identyko jak ten na lipnym.
http://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1287.html

Zmieniony przez - toxic11 w dniu 2017-07-02 21:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450023
nie jest identyczny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 811
martwi mnie ino nie równo naklejone naklejki i nie równo rozlany sok a w necie pisało żeby zwracać na to uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
aby zobaczyć jaki jest poziom soku musisz strzepnąć te ampy aby wszystko spłynęło
sam miałem ostatnio nie równo naklejone nalepki a omka była brana z apteki , to maszyna robi tak wiec zdarza się ze na lekach nalepki sa czasem krzywo naklejone
ilość soku musi być równa w każdej ampie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina