SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18230
Jak czytam cos czasem to zastanawiam sie czy niektórzy to galeriankami nie sa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 9691 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52769
gh Novonordisk
15iu
postarali sie lewizna

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 9691 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52769
gh Novonordisk
15iu
postarali sie lewizna

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17266
matthew09
ALPHAZENECA wyglad kozak i wykonanie dawno nic tak wrazenia noe zrobilo na mnie swissy i gepy sie chowaja orale jak alpha kiedys po 50. zobaczymy jak dzialanie

Swiss mega lepiej wyglada.

Zeneca = central pharma
To Ci sami sa
jedyny plus ze w koncu amp sa.

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...

Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1645 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja mialem niedawno novo i wygladalo zupelnie inaczej. Pen byl innej konstrukcji.

Zonk. Ja mialem 30j.

Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-10-08 12:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14244
fitnesslove
matthew09
ALPHAZENECA wyglad kozak i wykonanie dawno nic tak wrazenia noe zrobilo na mnie swissy i gepy sie chowaja orale jak alpha kiedys po 50. zobaczymy jak dzialanie

Swiss mega lepiej wyglada.

Zeneca = central pharma
To Ci sami sa
jedyny plus ze w koncu amp sa.

Powaznie to to samo co central pharma ? to bym sie dal nabrac komus

swiss remedies jestem tego samego zdania ze wyglada duzo duzo ladniej, wogole nie widzialem w tej chwili firmy ktora wygladlalaby ladniej
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
SalvatoreLucania
Widzialem w PLRealia fotke i nic na niej nie widac poza budowa Pena. Jak odróznic fejka od ori bez badan???

jedynie po badaniach igf

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 65
Dobry czy fake? Partia 049

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 65
I drugie foto

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina