SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2116
a meta z genamedu odgryzlem kawalek tabletki i zero smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
stampi


Zapoznaj się regulaminem tego działu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
stampi
a meta z genamedu odgryzlem kawalek tabletki i zero smaku


cukierki dla smaku kupuje się w normalnym sklepie. to co wrzuciles moze dzialac ale nie musi.. niby prop podstawowy srodek a jednak roznie bywa. nie wypowiem sie nt titana bo nie bralem ale prop z gena byl ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 137
GWookie
stampi
a meta z genamedu odgryzlem kawalek tabletki i zero smaku


cukierki dla smaku kupuje się w normalnym sklepie. to co wrzuciles moze dzialac ale nie musi.. niby prop podstawowy srodek a jednak roznie bywa. nie wypowiem sie nt titana bo nie bralem ale prop z gena byl ok
z Titana tez prop byl ok, ciagnelem 2 m-ce 100 mg ed. Fakt, ze nie samego ale wiem kak dziala prop. Ten dzialal.

Człowiek uczy się całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5858
Te daty na amp. jakieś dziwne. Kod nie wszedł. Zawsze miałem dobre środki tej firmy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5858
Te daty na amp. jakieś dziwne. Kod nie wszedł. Zawsze miałem dobre środki tej firmy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Nie miałem jeszcze nigdy AP z naklejkami.
Sprawdź jeszcze raz kody - numer seryjny wpisuj cały koniecznie małymi literami, a kod małe i duże litery tak jak są.


Zmieniony przez - comeback w dniu 2015-10-29 18:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5858
Jutro dam zdjęcie pudełka. Ta data mnie dziwi. Zawsze była tłustym drukiem a tu wszystko komputerowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Wszystko okej, normalna susta Alphy, real towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
susta dziala smialo bij jedyna ruznica jest jak wezmiesz ampe z przed 5 lat a ta ze pasek na naklejce ten ciemny jest taki jakby chu... nadrukowany ale klepie jak trzeba !!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej