SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Co myślicie o próbie z BM? Wyglada elegancko, ampy rozlane równo jednak po nabraniu do strzykawa okazuje się się jest 1,7-1,8 ml zamiast 2...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Jeszcze opakowanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
dobry prop ale z ta iloscia to przegiecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
PHO
Witam panowie jakieś doswiadczenia z tym testovironem ostatnimi czasy , trudno ogarnąć niektórzy mówią ze prostokątne naklejki a niektórzy ze zaokrąglone ktoś ma pojęcie jak to jest ?





Zmieniony przez - PHO w dniu 2017-05-12 21:04:45

Panowie nikt nic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli juz masz to wbij i idz na badanie testa,nie znam sie na pudelkach i naklejkach jak i co ma wygladac ale wiem ze nawet jesli cos jest fake to i tak moze dobrze dzialac...sam bioretesta genesis bez kodow co jest kopia ale dziala bdb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Miał ktoś styczność z tym enanem 400 mg?. Koleżka wbił 1cm to na drugi dzień mu żyłki w oku popękały Na polskich forach nie ma nic na ten temat. Towar nie z Polski i raczej dla zaawansowanych








Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2017-05-13 15:31:00

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dla zaawansowanych tylko dla pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
kamilplnk
Jesli juz masz to wbij i idz na badanie testa,nie znam sie na pudelkach i naklejkach jak i co ma wygladac ale wiem ze nawet jesli cos jest fake to i tak moze dobrze dzialac...sam bioretesta genesis bez kodow co jest kopia ale dziala bdb


Jak mam szanse oddać to poco mam ładować w siebie jak nie działa pytam się bo może ktoś trafił to ostatnio , a to ze mogę wbić i iść na badania to nie trzeba uświadamiać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
No to uważaj na oczy jak będziesz bił, wzrok jest bezcennym darem, chooy z zylka a jak oko rozyebie? Zastanów się powaznie, to nie żarty

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
Arkus P
No to uważaj na oczy jak będziesz bił, wzrok jest bezcennym darem, chooy z zylka a jak oko rozyebie? Zastanów się powaznie, to nie żarty


Chłopie pomyliłeś działy , kabaret nie tutaj .
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium