SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
krzykacz




Zmieniony przez - borek1382 w dniu 2017-02-04 22:06:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
Dziekij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 128
Siema, kupiłem takiego testa. 2 fiolki od tego samego dilla. Na naklejkach jest ta sama data. Pierwszy raz spotykam sie z takim kolorem enana. Jak myslicie oryginał czy fake? Czy ten ciemny enan jest ok?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 128
Zdj2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Nie sugeruj się kolorem. Wszystko jest ok.
1

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko ok niedawno była zła partia Tesci na ciemnym oleju masz oba orginaly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dugii2
wszystko ok niedawno była taka partia Tesci na ciemnym oleju masz oba orginaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
pelons123
Dokladnie są kody i wszystko sie zgadza to raz z dwa kupilem to w cenie ghrp6 i jako ghrp6 a dil sie pomylil i dal mi te rhgh a kiedys ghrp6 podawalem na czczo i na noc ale juz dokupione gh i cenowo metka raczej nie podchodzi chyba ze przeplacilem. Nie wiem?
Przybilem 10iu na próbe przed treningiem okolo pól godziny i po treningu tak mi rece mrowaiały ze szok teraz juz przeszło ale łeb tez strasznie zaczał bolec. Nie znam sie na gh wiec nie wiem czy ten bol głowy w okolicch skroni takie jakby pulsowanie to normalne czy moze przesadzilem z dawka? Takze po treningu zrobielm sie mega glodny, bardziej niz zawsze nie wiem czemu. Moze ktos omówi tu jak i ile dziala gh i czy jest to normalne ze biore o 16 i po 5,5h jak teraz znów mam lekki spadek cukru i rece mi sie trzesa?


Jak mozna pomylic rhgh z ghrp6? Sama nazwa mówi wszystko.
To co opisujesz to standardowe dzialanie gh z tym spadkiem cukru. Tez tak mam czesto po treningu jak przed idzie gh.
Nie wal takich duzych dawek skoro nawet nie widziales ze to gh a nie peptyd.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-05 14:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 511
Co powiecie o tym ?

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium