SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4267611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6760 Napisanych postów 50253 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 600528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
I

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1480 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25903
I

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 612 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13562
Przelamalem druga amp metki inj z malaya z innej serii i tez zapach jsk propa troche benzylem czuc i tyle teraz to mam dylemat czy ja bic wogole angole u mnie bija i happy ale oni to wszystko bija bez tołku co im sie podrzuci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 612 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13562
Tonny24
I

Bilem z tego labu cypka kilka miesiecy temu i mimo niepohlebnych opinii tego labu ja bylem bardzo zadowolony co do reszty srodkow z clinic nie mam pojecia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1675 Napisanych postów 3157 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270107
wouk
Przelamalem druga amp metki inj z malaya z innej serii i tez zapach jsk propa troche benzylem czuc i tyle teraz to mam dylemat czy ja bic wogole angole u mnie bija i happy ale oni to wszystko bija bez tołku co im sie podrzuci .

Na wodzie ta metka ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
wouk
Tonny24
I

Bilem z tego labu cypka kilka miesiecy temu i mimo niepohlebnych opinii tego labu ja bylem bardzo zadowolony co do reszty srodkow z clinic nie mam pojecia .
Mi właśnie chodzi o deke konkretnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18230
Tonny24
wouk
Tonny24
I

Kolega pokazal nexa ale ja tej firmy nie mialem wiec nie wiem co mu powiedziec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18230
Kreaxxx
Tonny24
wouk
Tonny24
I

Kolega pokazal nexa ale ja tej firmy nie mialem wiec nie wiem co mu powiedziec
Exp 04'2019

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Tonny24
I

z jednego kartonikach kod wszedł na stronie a z drugiego nie hmmm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina