SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Pierwszy raz widze takie cudeńko
Z Bayera pamietam ze kiedys meta, wino i oxa cos tam robily ale soków nie biłem a tu masz fejka ale moze dzialac choc równie dobrze nie musi Teletombola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
co tu duzo mowic grochem o sciane:(

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
pyzdry
pyzdry
Witam Pany. Rzućcie okiem i oceńcie;





Oceni ktoś?


standard omo.



ten bayer to nawet niebrzydko zrobiony taka wizja artystyczna.. "co by bylo gdyby bayer klepal koks.. w piwnicy". moze dzialac w sumie, ale jak ktos Ci wmowil ze to bayer "apteka" to pewnie tyle samo prawdy bylo w tym co jest zawartością
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
SalvatoreLucania
Pierwszy raz widze takie cudeńko
Z Bayera pamietam ze kiedys meta, wino i oxa cos tam robily ale soków nie biłem a tu masz fejka ale moze dzialac choc równie dobrze nie musi Teletombola

Co się dziwić chlopaczynie, naczyta się postów że wszystko z teścia prawie działa że rzadko podrabia takie rzeczy a teraz zmieniasz zdanie stresujące chłopaka że Teletombola.jak pisałem w innym dziale skoro nie ma co patrzec i wszytko działa tak to brać najtańsze g**** bić i rosnąc bo przecież nie tylko od towaru to zależy.niektorzy piszą tak a najtańszych nie kupują. Więc człowiek kupił coś najtańszego, teraz siedzi i myśli działa nie działa wbić trochę czekać a może zrobić badania a i tak ktoś napisze ze są nic nie warte.Dletego bierze się firmy topowe czasem droższe wbić trenować rosnąc, jak ktoś leci całym rokiem to może sb sprawdzać testować czy "95 procent" to to samo,gdy ktoś poważnie podchodzi do sprawy ma zaplanowany cykl nie wspominając o najważniejszym czasie, bo te "95" to wychodzi ze zmieniając firmę na gorsza as cyklu to zastój albo spadki a chyba nie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
Ktoś coś podpowie na podstawie zdjęcia? BD 057T6
9/2016 9/2020

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Wygląda na ori w ogóle design BD zawsze mi się podobał i jakiś do niego sentyment mam :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
pajaczeq
Wygląda na ori w ogóle design BD zawsze mi się podobał i jakiś do niego sentyment mam :)

Dzieki. Miałem taką nadzieję. Dzieki za szybka odpowiedz. Albo mam już wkręty albo działa bo rano shit pierwszy i juz ieczor i mokryvjakvsciera jestem i oddycha mi sie jakbym wczoraj wypalił 6 paczek papierosów :). Czuje się pobudzony a głową boli ze hej. Teścia lecę juz ponad 20 tygodni dziś dodałem tren na początku samym metę wiec to nie kwestia teścia jedynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
koledzy pisałem wcześniej w sprawie tury biosiry oraz wstawiałem foty takie pytanko wasze tabsy też były lekko błyszczące ? rozgryzaliście może tabsy bo dla mnie móje są jak by lekko słodkawe prawie wcale ale taki lekki posmak? mam się czym obawiać czy nie dopiero dochodzi 2 tydzień jak ją chrupie siła jak by może deczko na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
mam też trochę więcej syfów jak przed może jednak tam jest tura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smak tabsów zależy od wypełniacza, to żaden wyznacznik.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium