SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4587105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 166 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14399
Panowie materiał z androchemu, mogę bić bez obaw?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7875 Napisanych postów 54064 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 665 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51974
Same dobroci od Dna Boldek,Prop,Master P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 665 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51974
Fotsy

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 580 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6253
naxor
Co myślicie? Zastanawiam się, w jednym opakowaniu ampułki są mocno nierówne w innych już lepiej ale też widać małe nierównośći.

Zmieniony przez - naxor w dniu 2020-03-10 14:49:03

Masz jedna z najpewniejszych firm, niczym się nie różni od mojego oryginału który miałem. Wbijaj śmiało koleszko, pozostaje życzyć powodzenia i przystów

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3247
cruzerr
Wojmir28
Z holo Nexium i tak sobie jaja robi. Niby miało wałki powstrzymywac, a odniorca dostaje osobno karton, osobno hologram. Bez sensu, szkoda drukować te hologramy, lepiej sprzedać 1zł taniej :D

Pytałem dila o co tu chodzi, mówi że to temat sprzed roku albo i wcześniej, że wtedy kilka razy takie coś się przydażyło. Że nie ma akutalnie czegoś takiego co opisujesz.

Sięgając pamięcią to chyba dobrze mówi, zresztą nigdy na niczym się od niego nie zawidłem. Jak czasem dobierałem coś z nexiuma to zawsze wszystko było super i kompletne z holo przynajmniej przez ostatni rok tak było ile pamięcią siegam.

Ostanio wbijane flakony na zdjęciu. Po prawej najnowsza wersja po lewej starsza.

bilem tego propa z nexium, smialo mozna polecic bo dziala bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 291 Wiek 41 lat Na forum 275 dni Przeczytanych tematów 1772
Pomperiusz
Fotsy

Boldenon u mnie sprawdzony z cypem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2064 Napisanych postów 3478 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 76750
Pomperiusz
Fotsy

Ladny zestaw.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 135 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61805
GH Endogenic Oxytropin ponoć ma kody (wpisywane oraz skanowane QR przez oficjalną stronę) których nie da się podrobić (znikają po 72h z bazy po wpisaniu). Więc sprawdzać - Ci którzy mówią że nie działa !

Zmieniony przez - Poisonbolt w dniu 2020-03-12 19:59:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 25 Wiek 48 dni Na forum 47 dni Przeczytanych tematów 988
Skuteczny mechanizm kodów to albo wyrzucanie kodu z bazy po sprawdzeniu (np. Platinium) albo informacja czy kod poprawny i ilenrazy był sprawdzany. Niektórzy stosują obydwa (info ile razy sprawdzony i po kilku sprawdzeniach wywalany z bazy np. Balkan)
Dna ma słabą weryfikację bo kod sprawdzony nie jest wywalany z bazy ani nie ma info ile razy był sprawdzany.

Zmieniony przez - startnabol w dniu 2020-03-12 20:50:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton