SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9014944

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Lewis774
Miał może ktoś kiedyś z takim clenem do czynienia czy warto sobie głowę zawracać ?






Zmieniony przez - Lewis774 w dniu 2016-01-18 19:08:04


dobry clen ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2146
WyrwiCh**
Lewis774
Miał może ktoś kiedyś z takim clenem do czynienia czy warto sobie głowę zawracać ?







Zmieniony przez - Lewis774 w dniu 2016-01-18 19:08:04


dobry clen ..


Hmm a wszyscy narzekają na tego royala, biłem trena a i straszna porażka , więc nad clenem bym się zastanowił. Ja na pewno do tej firmy nie wrócę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3633 Napisanych postów 36564 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 261005
Moja znajoma miala psa ktory mial na imie royal, wiec na bank sie nie skusze P.S byl wyjatkowo brzydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1027 Napisanych postów 19471 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160290
PMP też podrabiali już bo chyba ktoś wklejał fotki jak dobrze pamiętam ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
tez nie jestem przekonany do firmy royal i nie kupilbym go , ale clen dziala na bank !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1227 Napisanych postów 26443 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ziki2000
PMP też podrabiali już bo chyba ktoś wklejał fotki jak dobrze pamiętam ??


Tak, byly wrzucane foty fejka PMP

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s439.html
Aras84
Fake PMP Steroids.



Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-10-22 14:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2146
e-lite
Moja znajoma miala psa ktory mial na imie royal, wiec na bank sie nie skusze P.S byl wyjatkowo brzydki


. A szkoda, bo mnie się akurat design royala podobał i myślałem, że lab będzie ok, ale dla mnie klapa totalna. Podobno meta działała komuś tam odsprzedałem to wszystko w p***ziec.

Chryste, pmp podrabiać ? Toż to dopiero desperaci ;) widac, ze kapsel szeroki wiem, że w starszym designu był mniejszy a jak w tym nowym ?


Zmieniony przez - Egze w dniu 2016-01-18 21:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
WyrwiCh**
lodzianin1
a kody co zabezpieczają ?? też nic


dokładnie kody to tez nic specjalnego
idąc dalej .. powymyślali 1ml ampy by przyciągnąć klienta , że niby to takie TOP .. to leją po 0,8 i wala jawnie klienta po kieszeni ..

podrobić można wszystko bo nie ma rzeczy nie możliwych ale nie wiem czy będzie tak łatwo zrobić to w przypadku AndroChem-u
bo kto miał w ręku wie jak to jest wykonane ...


zresztą będzimy sie martwić jak jakaś hiena to zrobi .. a będzie to świadczyć o jednym .. że lab jest w czołówce


security code w przypadku Andro tez mozna zrobic - zaden problem




Zmieniony przez - WyrwiCh** w dniu 2016-01-18 19:36:35


masz duzo racji.. w sumie mysle tak samo, w zasadzie niby "lepiej" wyglada niedolane 0,2ml do ampy niz... 2ml do 10ml viala.. dziala to na psychike troche tez, bo normalnie czlowiek pomysli a to w ciućku od styrzykway zostalo, a to nie pobralem do konca a jednak podsumowując ginie 2ml na takim pudełeczku. przy takich niedolewkach w vialu bylaby niezla sensacja.

z drugiej strony moglo sie zle nalac i nie bylo to np celowe - zle skalibrowana maszyna jesli to np pierwszy produkt danego "producenta", da sie to wybaczyc jesli pozniej sie poprawi.. ale ta poprawa musi jednak byc, klient nie zapomina

ando fakt fajnie wykonane i troche pieprzenia sie by bylo zeby cos takiego sklonowac, ale z drugiej strony czym sie przejmowac jesli osoba od ktorej sie bierze jest pewna to raczej w wała nie zrobi i nie zmieni sobie zrodla na lewizne wiec czy wyjda podj**y czy nie, jak ma sie sprawdzonych ludzi to obaw nie powinno byc, bo ciagle beda mieli legit towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Panowie na praktyki do drukarni, jesli myslicie, ze podrobic andro to trzeba sie napracowac nie ma firmy której nie dałoby się podrobić. Skoro ktoś potrafił zrobić taki design, firme, to logiczne, że będą ludzie którzy dadza radę podrobić

ale przeważnie podrabiają tacy co nie potrafią tego robić, przypadek PMP wyżej to właśnie ukazuje hahaha kiedyś pamietam phoenix, atomic podróba też była bardzo marna.

andro nie ma raczej żadnych wiekszych zabezpieczeń które byłyby utrudnieniem dla ogarnietego podrabiacza, trudniej już by było z alpha chociaż jak ktoś poświeciłby dłużą chwile to też ogarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
Malay tiger? Ktos moglbym mi ktos podeslac jak sa jakies wyj**ki? Nic nie znalazlem teraz. Mial ktos ostatnio? Chodzi mi o wszystkie wynalazki z tej firmy.

Wgl jest cos teraz 100% pewnego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium