SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1251
Witam co myślicie o tym ???




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Przyznam że susta z MT straszna ch**..ia, ale co do DD to nie mam zastrzeżeń ,jak tylko dodałem do cyklu wystąpił deka dick. Środki brane z różnych źródeł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1251
Mam 20ml tego i cloma wczoraj zacząłem cykl i powiem tak po ok 1-2godzin wyj**ało mnie tak ,że nie wiedziałem co mam robić i pół nocki miałem z głowy. A dzisiaj już jestem bardzo zj**any. Zobaczymy co będzie dalej. Bark trochę obolały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1251
Jeszcze jedno pytanko czy po teściu ma się zaj**iście powiększone źrenice ?? Przyznam,że to mój drugi cykl od 6 lat i ostatnio była omka i nie zauważyłem czegoś takiego. I zaznaczam ,że nie biorę żadnych innych rzeczy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
zrób badania przed cyklem i po 3 i niekcjach powtórz zobaczysz ile tam jest testa
o źrenicach pierwsze słyszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44260
Ten goldline firma bez rewelki klepana w zachodniopomorskim :) masz możliwość wybierz cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1868
Co o tym sądzicie?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
Dobre wino czy lipa ??







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
oxa lipa
wino jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2351
działa ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej