SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
Przesylam jeszcze raz fotki










Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
Przesylam jesZcze raz fotki













Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Super ale dalej nie wiem czego ty chcesz od tej omki???

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
A tj temat ziomka

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
Widze ze roznia sie pudelka i nie wiem czy czasem nie mam fejka

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Bo jadna jest na nasz rynek, druga na ruski.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
Myslalem ze wszystkie maja wygladac tak samo ,wkoncu jeden koncern i logicznie powinni miec te same pudelka

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1021
caly czas walilem suste pierwszy raz sie skusilem na omke bo slyszalem ze waly chodza i troche sie zmartwilem ale jak mowisz ze ok to ok

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Jak chcesz być pewny czy działa i czy w środku jest to co znajdować się powinno, to wbijaj a po 3tyg idź na badania, wtedy masz czarno na białym czy to omka czy wałomka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dokladnie. Myslalem, ze znowu bedzie rozkmila nad ta pharmaswiss, co dla mnie urodzonego w Jeleniej jest osobista tragedia

OnGear

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium