SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4420024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Przesylam jeszcze raz fotki

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Przesylam jesZcze raz fotki

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6021 Napisanych postów 9171 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 403733
Super ale dalej nie wiem czego ty chcesz od tej omki???

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A tj temat ziomka

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Widze ze roznia sie pudelka i nie wiem czy czasem nie mam fejka

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6021 Napisanych postów 9171 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 403733
Bo jadna jest na nasz rynek, druga na ruski.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Myslalem ze wszystkie maja wygladac tak samo ,wkoncu jeden koncern i logicznie powinni miec te same pudelka

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
caly czas walilem suste pierwszy raz sie skusilem na omke bo slyszalem ze waly chodza i troche sie zmartwilem ale jak mowisz ze ok to ok

Piortek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 581 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 49945
Jak chcesz być pewny czy działa i czy w środku jest to co znajdować się powinno, to wbijaj a po 3tyg idź na badania, wtedy masz czarno na białym czy to omka czy wałomka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dokladnie. Myslalem, ze znowu bedzie rozkmila nad ta pharmaswiss, co dla mnie urodzonego w Jeleniej jest osobista tragedia

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit