SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 195
Witam koledzy, jakieś opinie o tym cudaku? Czy to podróba AP ? Czy działa wgl? Z góry dzięki za każdy cynk













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
Panowie Ori Nexium?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Wygląda bdb. Bold pierwsza klasa :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ori ale bold sredniawka ,miałem 1 partie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
komar143
Witam koledzy, jakieś opinie o tym cudaku? Czy to podróba AP ? Czy działa wgl? Z góry dzięki za każdy cynk

















Kolega bił propa, zrobił po strzale w uda i poslady reszte wyebal przez mega bol, stan podgoraczkowy,
o dzialaniu nic mi nie wiadomo bo tylko 4 strzaly poszly

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24405 Napisanych postów 68092 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537820
SquneR
iizziikk
SquneR
Macie jakies patenty na rozcienczanie soku bo kuwa to genesis geste takie ze przez strzykawe ledwo przechodzi?


Jakie igly uzywasz???



o.6 lub 0.7 w poslad wchodze


Igla ktora nabierasz sok wbijasz czy wymieniasz igle na nowa?
Jak z aspiracja po wejsciu igly w miesien? Ciezko idzie?
Dziwne bo 0.7 nie powinno byc problemu z zadnym sokiem, sam uzywam 0.7 40mm caly czas i nigdy problemow nie bylo. Do nabierania 1.2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Ja mam np na lewym udzie takie miejsce że za cholere nie mogę wtloczyc soku. Aspiracja przebiega pomyślnie czyli czasami bąbelek z podcisniem czasami nic nie zassie, zaczynam tłoczyć i UJ wielki mało palców nie polamie, aż odgnioty się od pompki robią, a sok nie idzie jak by mi ktoś igłę zaklepał.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Panowie jak wam się widzi ten Turek?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Dobra turka cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13143
Co powiecie o tym npp legit ?, dobrze klepie w porównaniu do innych npp ???




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium