SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
majkelw0w
U mnie cały czas leci 300 e3d. Jest w porządku


300 ISO lecisz ?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
rkarpinski
Squibb Biogonadyl.
Jakość wykonania obłędna. Szykuje się mostek na HCG więc będzie możliwość sprawdzenia.
Testowaliscie juz?











Cenowo znośnie?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 147
Coś nowego w mych rękach co myślicie?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Androxen kiedyś biłem dobry lab. Myślałem że już tego labu nie ma biłem sporo zeczy z tego labu dobry

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Karpiu cały mostek na początku gonassi i pregnyl apteka a potem na biogonadyl w tle też provi z Squibb, bez zastrzeżeń. Bardzo dobre hcg chyba jeszcze Roni na tym leciał może się wypowie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
rkarpinski
Squibb Biogonadyl.
Jakość wykonania obłędna. Szykuje się mostek na HCG więc będzie możliwość sprawdzenia.
Testowaliscie juz?












Działa bardzo dobrze , jądra odżywają.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8
oryginal ? dobra meta ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
meta SEPAH bardzo dobra, Tren A i E, Deka, Testosteron E, Meta to mogę polecić od siebie

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Kanar1992
Coś nowego w mych rękach co myślicie?








Kiedyś winko kolega leciał z tego labu ale to z 10 lat temu. Jeżeli to ten sam androxen to kolega chwalił wtedy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20958
Mati3
Panowie jakieś opinie o tych środkach?






Zmieniony przez - Mati3 w dniu 2020-07-09 19:34:10


nikt nie słyszał?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium