SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4598398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1889 Napisanych postów 2703 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89492
Aktualnie leci Vertex od niedzieli więc za wcześnie na opinie. Wcześniej leciał Ions i chyba tam siedzi oxa bo siła poszła, żyły zaczynają się pokazywać, nie wybija estro jak po mecie ani nie chodzę pospinany i nie czuje stawów jak po winie. Następny poleci Nexium.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1609 Napisanych postów 1256 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 161213
Wszystkie te oxy brałem i uważam, że to dobry towar. To raczej jeden grzyb, potem brałem to, co było taniej. Głównie Vertex. Wygląda jak trzeba. To znaczy - ja miałem takie same jak na fotce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 919 Napisanych postów 730 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18784
Jak to provi? Wcześniej miałem scheringa i totalny kibel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Jedni mówią ze klepie , inni ze wapno
. Ja bym nie kupił , bo już raz czy dwa trafiłem na kibel .
2

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 518 Napisanych postów 3252 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129793
kosta83
Aktualnie leci Vertex od niedzieli więc za wcześnie na opinie. Wcześniej leciał Ions i chyba tam siedzi oxa bo siła poszła, żyły zaczynają się pokazywać, nie wybija estro jak po mecie ani nie chodzę pospinany i nie czuje stawów jak po winie. Następny poleci Nexium.

sam chyba skosztuje, clen lecial u mnie z Vertexa i jak najbardziej poziom DB i tych wszystkich innych dobrych a czuc to szybko, na inj tez sie nie zawiodlem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1889 Napisanych postów 2703 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89492
Vertex dobry lab. Osobiście bilem tylko cypio i teraz jem oxe ale dobrzy znajomi lecieli testy, deke, bolda, metę, wino, clen, antka i mówili, że przede wszystkim orale petarda
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2640 Napisanych postów 2484 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41946
deka susta Nouveaux ziomek z silki startuje z masowka na tym, mozliwe ze poleci tez oral anap albo metka inj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10811 Napisanych postów 48291 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc

Nexium tren-acetat ori czy fake ?

Ktos moze uzywal z tej serii trena bo podobno bezbolesne ?
Z goty dzieki za odp.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1718 Napisanych postów 3478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85789
Vertex oxe jadł brat, ja jadłem Antka to 8 i to działało.
A nexa podrób chyba brak, poza tym jak masz to wbijaj i raz dwa poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16
Witam panowie
Mam dość duże myśli że jest to fake jednak mam nadzieję że jednak nie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton