SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Arkus P
Na każdym blistrze masz kod, wbijasz na stronie i wiesz wszystko, zdarza się że mają problem z serwerem, to ci się wyświetli, wtedy podsylasz to co na blistrze napisane na mail ktory ci wyskoczy i odpisza ci czy masz ori

Wpisałem niestety pisze ze fejk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jak po kodzie na stronie jest że wał to wał na 100 pro, ale coś może zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Antek? Watpie, szkoda żyć zludzeniami, wyeb do kosza i znajdz pewniejszego dila, te całe śmieszne stronki to śmierdzą walem na kilometr

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Grimmjow.
Mial ktos styczność z cyberem ktory tak zalal nagle dilow i dostep jak kazdego ug? To na pewno dzieki brexitowi... Ogolnie zauważyłem, ze Ci co maja w opisach cyber ori. Kartonik bla bla(tak daja w opisach + ze za niedlugo orale, od razu bie ma) maja rowniez vertex jakis rowniez bez orali. Wiadomo dla mnie, ze to kolejny sk***ysynski fake ale... Pytam sie z ciekawości bo sam mam jeden sprawdzony dostęp do cybera i nie zmienię.



Taa to nowy walek w PL lata,
karton i kapsel jest zrobiony,
Cybera w PL jest malo, ten teraz letni wysyp to fejk wiec ostroznie

hgh-line
Jedyny fejk jaki krąży po polsce to chyba ten z poj**anymi kolorami kapsli i bez kartoników. Ale jasne przepychanki miedzy dilami rzecz jasna. Masakra

Tak napisalem jest fejk w kartonie i z logo na kapslu, juz nie tylko ten co wyglada jakby robily go dzieci na plastyce

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Jest takie yebniecie na cybera, ma takie opinie wszedzie ze nie jeden walkarz nie może z tego powodu spac,
a jeśli nagle okazało się że przybylo sporo cybera u wielu dili gdzie dotychczas dostępność była ograniczona to wnioski są niezwykle proste

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nigdy nie zrozumiem tej mentalnosci, fakt faktem Cyber wyrobiona marka wiec zejscie jest, ale czy az tak? Jezeli ktos podrobi wyglad Cybera (ladny) to mozna rowniez bylo zrobic tak samo ladnie wygladajacy lab w kartonikach z nazwa krzysio i zarobic tak samo pieniadze, bo podejrzewam ze Ci co sie wzieli za kopie cos tam towaru beda musieli lac, bo innaczej zaraz sie ludzie pokapuja i z biznesu nic, jest opcja nr 2, konkurencja i tak najlatwiej znisczyc ja, puscic kujawski pod ich etykieta, wtedy ludzie sie zraza do marki, wiadomo. Zenada ogolem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To samo pisałem właśnie heheh że po co robić wała jak za tą kasę można mieć coś nowego i kreować nową własną markę. Teraz tylko czekać, aż znów będą pisać że cyber nie klepie i są mega spadki po przejściu z labu x co kosztuje tyle co pikca + carte d'or litrowe Idę bo wystygnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
zioekt
To samo pisałem właśnie heheh że po co robić wała jak za tą kasę można mieć coś nowego i kreować nową własną markę. Teraz tylko czekać, aż znów będą pisać że cyber nie klepie i są mega spadki po przejściu z labu x co kosztuje tyle co pikca + carte d'or litrowe Idę bo wystygnie


No idz idz nie ladnie tak laske zostawic i isc do kompa, lobuzie haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdaje się. Że bije cypka tego cybera. Dziś poszedł drugi inj niedługo będę wiedział co jest tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Rzuc dilowi tym w pysk zamiast wbijac dalej.
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium