SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 71
Org czy fake?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
lucek222
Brał ktoś z was genamed metanabol ta inna wersje Opakowanie srebrne bo w necie sa matowe ja mam tą z połyskiem jestem juz ponad tydzień lecę 30 mg i nic nie czuje powinna siła ruszyć coś pompa na treningach atu kompletnie nic jedynie to mnie suszy jak dzika po szyszkach brałem nie raz metę ale takiego widzę szajsu to nie widziałem coś mi sie zdaje ze zalatuje badziewiem http://zapodaj.net/2abbd1b8a94f7.jpg.html


obecnie standardowa meta. dziala tak jak powinno, szamalem winko i tez oki. w tak krotkim czasie to jak chce sie poczuc kopniaka i nagly drastyczny skok sily to tylko methylotest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem taką samą i kopała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
krzykacz
Sygul88
Krzykacz to w kwestii mastera wszedłem na minę ? Możliwe mocno zaniżone stężenie czy może w ogóle nie master w środku ;)


Tego nie powiedziałem. Kilka osób brało różne środki z Phenoma i robiły robotę ale inj były dość bolące, a tak poza tym ok. Soki też zdarzają się bardzo gęste, ciężko im było nabrać i wpuścić. Ale tak to ok.


Co do gęstości to zdarzało mi się że jeden flakon propa ladnie do pompki wchodził a drugi ciężko ale co do bólu to zero ( ale to juz jeden powie tak drugi inaczej indywidualna sprawa). Bierz śmiało będziesz zadowolony. Brałem deke,tren,propa, metke, oxe z tej firmy wszystko moge polecić jedynie co do oxy mam lekkie wątpliwości
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Nie ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
kolo61spoko
krzykacz
Sygul88
Krzykacz to w kwestii mastera wszedłem na minę ? Możliwe mocno zaniżone stężenie czy może w ogóle nie master w środku ;)


Tego nie powiedziałem. Kilka osób brało różne środki z Phenoma i robiły robotę ale inj były dość bolące, a tak poza tym ok. Soki też zdarzają się bardzo gęste, ciężko im było nabrać i wpuścić. Ale tak to ok.


Co do gęstości to zdarzało mi się że jeden flakon propa ladnie do pompki wchodził a drugi ciężko ale co do bólu to zero ( ale to juz jeden powie tak drugi inaczej indywidualna sprawa). Bierz śmiało będziesz zadowolony. Brałem deke,tren,propa, metke, oxe z tej firmy wszystko moge polecić jedynie co do oxy mam lekkie wątpliwości


To samo znajomi, jedna amp jak masło inne jak margaryna

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Ginitonic
Org czy fake?





Nice pics na kokodżambo

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh niedosc ze drogie to jeszcze w h*** pala . Cebulaki
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej