SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
Właśnie włoiłem hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
pierwszy raz widzicie ? u mnie na siłce z 5 osób to wbija , a tutaj od razu wał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
Hehe ;) dobry wał wogole nie czuć że było wbijane na drugi dzień :) po innych dupsko rozrywało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja widzę pierwszy raz :) ale nie powiedziałem że to wał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Zdzichu24
Hehe ;) dobry wał wogole nie czuć że było wbijane na drugi dzień :) po innych dupsko rozrywało

Ból poiniekcyjny nie jest wyznacznikiem działania towaru, zależy od czystości i umiejętności wykonania iniekcji.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
No wyznacznikiem nie jest ale wbij sobie olej słonecznikowy w czystości i umiejętnie. To powiem tak klepie jak powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Chodziło mi o czystość towaru. Są środki, które jednych bolą, innych wcale, nawet z tej samej partii, zależy od organizmu. Wszyscy tutaj narzekali na propa Genameda białego, ja wbiłem butle ostatnio i żadnego bólu. A wstrzykiwanie sobie substancji nieprzeznaczonych do iniekcji i wytwarzanych w niesterylnych warunkach uważam za niedorzeczne i nie widzę w tym żadnego celu. Działanie leku ocenia się po odczuciach działania, nie bólu po zastrzyku.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
No rozumiem Bartkubox :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
przywiezione z Turcji 3 tyg. temu, wszystko dziala bez zarzutu

na dniach dam suste i provi

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
oki dzieki ! te nr seryjne to jest nalepka ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej