SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6871058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1713
Właśnie włoiłem hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 56558 Napisanych postów 314017 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1508564
pierwszy raz widzicie ? u mnie na siłce z 5 osób to wbija , a tutaj od razu wał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1713
Hehe ;) dobry wał wogole nie czuć że było wbijane na drugi dzień :) po innych dupsko rozrywało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10942 Napisanych postów 50237 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja widzę pierwszy raz :) ale nie powiedziałem że to wał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8103
Zdzichu24
Hehe ;) dobry wał wogole nie czuć że było wbijane na drugi dzień :) po innych dupsko rozrywało

Ból poiniekcyjny nie jest wyznacznikiem działania towaru, zależy od czystości i umiejętności wykonania iniekcji.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No wyznacznikiem nie jest ale wbij sobie olej słonecznikowy w czystości i umiejętnie. To powiem tak klepie jak powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8103
Chodziło mi o czystość towaru. Są środki, które jednych bolą, innych wcale, nawet z tej samej partii, zależy od organizmu. Wszyscy tutaj narzekali na propa Genameda białego, ja wbiłem butle ostatnio i żadnego bólu. A wstrzykiwanie sobie substancji nieprzeznaczonych do iniekcji i wytwarzanych w niesterylnych warunkach uważam za niedorzeczne i nie widzę w tym żadnego celu. Działanie leku ocenia się po odczuciach działania, nie bólu po zastrzyku.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No rozumiem Bartkubox :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1168 Napisanych postów 20593 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184227
przywiezione z Turcji 3 tyg. temu, wszystko dziala bez zarzutu

na dniach dam suste i provi

1

Chciałem być szefem ,I nigdy więcej zap*****lać, Machać moim wrogom świeżym cashem, I dziś siedzę tu jak ten prezes Uhhhhh Ze złotym rolexem, Mama mówiła synku uważaj bo To niebezpieczne...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 951 Wiek 68 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14423
oki dzieki ! te nr seryjne to jest nalepka ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

cutz